Biraz karışık acemi olunca iş ustalara kalacak

gökay

Member
xxxxxxxxxxxxxxxxxx@ragıp ustam bilgilerini paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim evin batısında kalan çerçeve içine aldığım bölge araziden yüksekte dikkat edilebilir bir yapısı var x işaretine aldığım yerlerde yıkılmış taş yapı var ilk attığım fotoğraf mevcut kelebek figürü yaptığım yerde de 6 adet 3 metre yakın kuyular var arazinin zenginliğinin farkındayım ama elimden kayıp gitmesi hiç iyi olmadı hayırlısıyla dediğin gibi gidip bakmalıyım inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

Barakuda

Aktif Üye
gökay usta sen gidene kadar atı alan üsküdarı geçer bence..burayı alanlar işi biliyodur bence ben öyle tahmin ediyorum..keşke burası elinde iken kıymetini bilseydin şimdi böyle yana yakıla değil rahat rahat işini yapar ne war ne yoksa toplardın..

gökay

Member
@gökay usta sen gidene kadar atı alan üsküdarı geçer bence..burayı alanlar işi biliyodur bence ben öyle tahmin ediyorum..keşke burası elinde iken kıymetini bilseydin şimdi böyle yana yakıla değil rahat rahat işini yapar ne war ne yoksa toplardın..
yorumlarda da bahsettim ya ustam bu konuda karşıma çıkanlar hiç fayda etmedi atıp tuttular ama icraat çıkmadı benim de bu konuda hiç bilgim yok yapamadık yani yer olduğu gibi duruyor ustam karşısında biz arazimiz daha var fırsat bulup gidip geldiğimzde kontrol ediyorum bir taş oynatmıyorlar

gökay

Member
@gökay usta sen gidene kadar atı alan üsküdarı geçer bence..burayı alanlar işi biliyodur bence ben öyle tahmin ediyorum..keşke burası elinde iken kıymetini bilseydin şimdi böyle yana yakıla değil rahat rahat işini yapar ne war ne yoksa toplardın..
yorumlarda da bahsettim ya ustam bu konuda karşıma çıkanlar hiç fayda etmedi atıp tuttular ama icraat çıkmadı benim de bu konuda hiç bilgim yok yapamadık yani yer olduğu gibi duruyor ustam karşısında bir arazimiz daha var fırsat bulup gidip geldiğimzde kontrol ediyorum bir taş oynatmıyorlar buralarda palamut ağaçları bir hayli fazla o da önemli diye düşünüyorum

ragıp

Uzman
gökay
ustanın söylediklerini
alt alta koyun ve okuyun
burası her ne kadar son zamanda eve dönüştürülmüş bile olsa
burası KİLİSE

selametle

gökay

Member
gökay
ustanın söylediklerini
alt alta koyun ve okuyun
burası her ne kadar son zamanda eve dönüştürülmüş bile olsa
burası KİLİSE

selametle
ustam bizimkiler yıllarca yaşamış dahi olsa şimdide bilmiyorlar ben araştırıp öğrenmek istediğimden bu günlere kadar geldi inşallah bir sonuca ulaşırım :)

poseidon2023

Uzman
selamın aleyküm hayırlı günler her keze

karar veremiyom EBEN güzelse ben kovalıyem deyilse eşekler kovalasın diyom ?

daha önce konuştuk kuyuların kac oldugunu ögren ve sıralamasını belirle diye kuyular bir birine tünelle baglı olmalı ve bazıları normal kuyu diyerleri mazeme için konmuş diye

edirne22

Editör
çok güzel mimari,
harika manzara,
mükemmel arazi...
para olsa burayı komple alırım, evi de bir güzel restore ettim mi, yazın turistlere geceliği 100 dolara kiralarım...
altın yumurtlayan tavuk mubarek...

gökay

Member
çok güzel mimari,
harika manzara,
mükemmel arazi...
para olsa burayı komple alırım, evi de bir güzel restore ettim mi, yazın turistlere geceliği 100 dolara kiralarım...
altın yumurtlayan tavuk mubarek...
bu işin içinde biri olarak arazi 9 milyon liraya satıldı bu evin restorasyonu en az 300 bin e mal olur ama içindekiler paha biçilemez deyip noktayı koyayım.