BOŞ ÇIKAN BİR MAHSEN

Ledun

Bilgili Üye
yani ustam diyorsun ki onlarda minarelden etkileniyor ???????
Kesinlikle.
Yer gosterdiler.
Baktim hep mineral vardi gosterdukleri yerde. Bakip sorudum hep, burada altin mi var dedim evet dediler. Cubukda altin isareti veriyordu. Amma mineraldi. Dedigim gibi enerjiyi tespit ediyorlar amma mineral.
Peki minerali goren bu adamlar, metali gorebiliyor mu?
Gorebiliyorlar. Lakin isaretledikleri yerde degil bu metal. Cok enteresan cubuk nerede nasil yaniliyorlarsa onlarda ayni sekilde yaniliyorlar.
İste bu noktayi ben cozemedim.

Heda

Member
@Ledun ustam merhaba. Mineralli yapıların sinyali yüzeyde kuzeye doğru olur. mesela 2 metre derinlikte olan mineralli yapının sinyali yüzeyde 1 metre kuzeye doğru olabilir.

Ledun

Bilgili Üye
@Ledun ustam merhaba. Mineralli yapıların sinyali yüzeyde kuzeye doğru olur. mesela 2 metre derinlikte olan mineralli yapının sinyali yüzeyde 1 metre kuzeye doğru olabilir.
Bununla alakali tecrubelerim var.

Kuzey yonu ile alakali bilginizi bende onayliyorum. Metrajla alakali farkli unsurlar var.

Amma usandim bu islerden :)
Sorulana cevap yazmamak da ahlakimda yok. Bu haliyle kalsin insallah.

oymak beyi

Bilgili Üye
Kesinlikle.
Yer gosterdiler.
Baktim hep mineral vardi gosterdukleri yerde. Bakip sorudum hep, burada altin mi var dedim evet dediler. Cubukda altin isareti veriyordu. Amma mineraldi. Dedigim gibi enerjiyi tespit ediyorlar amma mineral.
Peki minerali goren bu adamlar, metali gorebiliyor mu?
Gorebiliyorlar. Lakin isaretledikleri yerde degil bu metal. Cok enteresan cubuk nerede nasil yaniliyorlarsa onlarda ayni sekilde yaniliyorlar.
İste bu noktayi ben cozemedim.
Allah Allah, çok ilginç ya ☹☹

Ledun

Bilgili Üye
HİK DSTUMA İDİ DE BİLGİN VARSA YANITLAYABİLİRSİN TABİKİDE SEVGİLER
5 sene kullandim 4 lu cubugu. Sonra birakip L cubuklarla calismaya basladim abi.

2 kisinin kullandigi cubuklarin bircok mahsuru var abi. Netice de kisi ve cubuk birbirini tamamlayan bir sistem.

Ben tavsiye etmiyorum.
Tavsiye edenler de var.