Boşluk Aldığım Yerdeki İşaretler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dediğim gibi 3 cüsünü büyük 1 ihtimalle tahmin edeceksiniz ....... şimdiden yorum ve öneriler için teşekkür ederim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@
kazama evet resim işibitmiştir elimden geldiğince ayrıntılı fotolandırmaya çalıştım ..... 2 noktada horasana benzettiğim yeti tokmakladım

parça koptuğu için horasan değilmiş ... bu arada boşluk tokmağımla taşa vurduğum için tokmağımın sapıda ... hiç sorma

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
uçmuş bazı dikkat çeken resimleri indirdim detaylı inceledim fakat dikkat çeken yerlerin farklı açılarını bulamadım .. Burda zemin üstünde ki yeri çok önceleri darma duman etmişlerde ,asıl yerler zemin altında ellenmeden duruyor gibi .Kayanın bir parçasını kırmışsınız bu tip kayaların aslında olmadıgı o zamanda horasan ile yapıldıgı bunu birkez daha destekliyor .Düşünün emrinizde on binlerce asker , köle var ve sınırsız harç imkan .Siz olsanız kendinize nasıl bir yer yapardınız .Her gelen açabilcek gibi olmazdı demi . uçmuş nickli kardesimiz de tek basına çabalasın dursun demi :) İnşallah güzel sonuçlar çıkar temennim bu yönde .Allah yardımcın olsun .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kazama ustam yalnız oralarda boşluk yapmadı çubuk sadece 3 yerde yaptı boşluğu .....diğer üst tarafta 2 taşın orada bakmadım boşluk hatta üst tarafta hiç boşluk bakmadım ..orayı güzel yakalamışsın tşk ...