Boşluk Aldığım Yerdeki İşaretler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kazama üstadım ben 1 de şöyle 1 ipucu vereyim bizim butaraftaki yerlerle alakalı ... buradakiler işaret olarak kayaya belirgin çizim yaparak işaret koymamışlar çok dikkat ettim olanlarda

belli belirsiz ..... daha sonraki açacağım konularda da göreceğimiz gibi kayaların bizatihi kendileri yönlendirme ve işaret olarak duruyorlar .....

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kazama üstadım ben 1 de şöyle 1 ipucu vereyim bizim butaraftaki yerlerle alakalı ... buradakiler işaret olarak kayaya belirgin çizim yaparak işaret koymamışlar çok dikkat ettim olanlarda

belli belirsiz ..... daha sonraki açacağım konularda da göreceğimiz gibi kayaların bizatihi kendileri yönlendirme ve işaret olarak duruyorlar .....
oradan boşluk alamadım i...
Aynen kayaların kendi bazen duruşu ile yana yatıklığı çamura batıklığı ile anlam yüklü oluyorlar ama ben ipucunu tam anlayamadım bu konu ile mi alakalı ?
Boşluk konusunda ne kadar kendinize güvenirsiniz mesela yüzde kaç dır içinizde boşluk konusunda kendinize güveniniz .Yanlış anlamayın içimden geldi sordum .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kazama ustam ...1 yerde boşluk varsa benim çubuklar döner hiç şansı yok ...... çubuk çalışmalarımı daha sonra youtubeye atacam ....

bu verdiğim ipucu yüklediğim bu konu ve daha sonra yükleyeceğim acelesi yok 3 .... acelesi yok 4 ... acelesi yok 5 tede ayni hepsi genelde kaya yönlendirmesi ...

ve hatta belki açelesi var 1 diyebileceğim konuyu açacağım o kunuda kayanın müjdeyi nasıl gösterttiğini ve müjdenin nasıl bulunmuş olabileceğini göreceğiz ......

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
oo müjdenin yerinin tamamiyla kaya yönlendirmesiyle bulunmuş olduğu kanaatine vardım ..... düşün düşün düşün düşün ...... burayı ne nasıl gösteriyor diye ... ve kaya yönlendirmesiyle olduğu kanaatine vardım ..

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Tamam kardesim takipteyim o zaman .Bu söylediklerini faaliyete geçirdiğinde etiket at haberim olsun .
iYİ Geceler .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kazama ustam boşluk çalışmalarımı youtubeye de yüklediğim zaman onuda haberdar ederim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
fakat onu istanbula geçtiğim zaman yüklerim burada en nihayetinde misafir sayılırım cepten net yetişmiyor ....

Turko

Uzman
Toprak üstünde kayaların duruş şekli toprak altında da aynı ise boşluk lar vardır çubuk sizi yanıltır. Bu tarz yerlerde cihaz şart . Değerli tespiti yapabildiniz mi ?

blackjack

Member
46. resimde kaya üzerinde x işareti var gibi en azından resimde öyle görünüyor cihazla değerli tespiti yapabilirseniz daha kolay olur. genel olarak yaşanmışlığın olduğu kesin bir bölge boşluk aldığınız yerlerin etrafında herhangi bir işaret vs. bulabilirseniz ustaların yönlendirmesi daha kolay olur, kolay gelsin