Boşluk için

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yahu bir bildiğimiz var ki önce diyoruz.
Gugukcuk yavrusu avlayamam.
1 gün öncesinden gömülen sarıkız sarı tüyleri dökülmemiş, gaga kenarları sarı gugukcuk yavrusudur.
1 hafta önce gömülen sarıkız kartaldır.
15. Gününü toprak/taş altında geçiren sarıkız aslandır.
15 gününü doldurduktan sonra 1 milyon sene de geçse en genç, en diri,en parçalayıcı haliyle somuttur.
Tekrar ediyorum eğer eziyet gelmeyecekse bitirelim işi. 200 liraya 0,5 gr külçe altını almayanı dövüyorlar.
Yolla ibani..
Peki gelmeden 15gun once burdan yaz ibana gerek yok ben gomdururum bi gram altin

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Peki gelmeden 15gun once burdan yaz ibana gerek yok ben gomdururum bi gram altin
Peki unutma bu mutabakatı.
Haber vereceğim.
Kafayı sine sine tespit yaptırma ama geldigimde.
Rahat çalışacak yer olsun. Yakınlarımızda olur olmaz insanlar olmasin, zirt pirt araç geçmesin.
Arazinin engebeli, zorlu vs olmasi önemli değil.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Gozunu sevdigimin definecisi asil problemde O zaten kimse biseyi ispatlayamiiyi
200 300 sayfa paso guzelleme yapiliyi burda hizini alamayan paralel sitede devam ediyii orda mola verip buraya akiyii
Hele hele nasilsin daha daha nasilsin muhabbetlerinden oteye gidemiyi konular vallaada billada durum bu
Paralel yapidan bahsetme hiç sevmiyim otaraflari inanki..atıp tutanlardan degilde yapanlardan olmak dogru olmak iyidir..aramizda kalsin ama sen kendinden alipta gomme altini tarakyalı yollasin yoksa gider o altin...?

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@Mal bulanındır ustayı ilk tanıyanlar çok ters ve anlamsız bulur. Ya da empati yapıp anlamaya calismayanlarda çok garip bulur.
Şahsen severim kendisini. Samimidir.
En güzel gerçeklik kendisiyle olacaktır.
O , olan biteni bilsin kâfi.
Kendi üslubuyla en güzel şekliyle lafları gediklerine oturtur.
Amacımız mevzuyu ebediyyen son buldurmak.
Hizirdi/yunustu.... hizirdi/yunustu...
Arkadasi tanidik kabullendik.zaten topram.suskun durupta darbe atacagina konussunda icini döksun daha iyi..sözum.ona degil zaten genele...allaha emanet olasin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Paralel yapidan bahsetme hiç sevmiyim otaraflari inanki..atıp tutanlardan degilde yapanlardan olmak dogru olmak iyidir..aramizda kalsin ama sen kendinden alipta gomme altini tarakyalı yollasin yoksa gider o altin...?
Yok planim hazir
Bulursa ona hediye etcem bulamazsada ayni miktarda hesap odetcek yere goturup eyice bi yiyip icecem cubuklarinida savas ganimeti olarak duvara asacam
Cok zor ikna olurum ben ikna edenide ebediyyen tutarim

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Yok planim hazir
Bulursa ona hediye etcem bulamazsada ayni miktarda hesap odetcek yere goturup eyice bi yiyip icecem cubuklarinida savas ganimeti olarak duvara asacam
Cok zor ikna olurum ben ikna edenide ebediyyen tutarim
Hadi bakalim hayirlisi oda fazla inatçidir.ama inandirmak icin cok ugrasmicak gibi geliyor.bana oylr geliyorki sende cibikcı olup cikican bu isten..

Efendi51

Bilgili Üye
Peki ustam alüminyum çubuk dolu mu boşmuş olmalı. Ben boş bakır çubuk kullanıyorum.
aliminyum kaynak teli içi dolu, aslında dolu boş farketmez, aynı işi görür, 5 mm. normaldir, hırdavatçıda 3 ya da 5tl ye satılır, 1 metre uzunluk, al ortadan kes, 50 cm- 50 cm 12 cm ölç her ikisini oradan 90 derece bük işte çubuklar hazır kolay gelsin