Böyle bir bilgi doğrumudur ?

shovmeks

Member
Pro elic cihazı hakkında düşünceleriniz i alabilirmiyim.? Aslında bu konuyu bile açarken tam olarak hangi bölüme açmalıyım bilemedim . Çünkü eğer anlatılanlara bakarsak" yum gözünü bul malı" bir cihaza benziyor. Yani bir cihaz hem alanı tarıyor hem canlı olarak o bölgenin uzağında olsan bile 3d görüntü veriyor . Bayadır cihaz araştırıyorum ne yalan söyleyeyim böyle bir cihaza ilk kez rastlıyorum. Firmanın iddiası na göre helikopterden bile yerden 3d görüntü alabiliyor .Böyle bir olay mümkünmüdür mantık olarak ?

işe yararsa o kadar cihaz alacağıma sadece bunu almayı düşünmüyor da değilim peki bu konu hakkında sizin yorumlarınızı alabilirmiyim?

İyi günler herkese
Teşekkürler.

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Yalan arkadaşım.Bir ara — radar vardı en büyük palavracı firmaydı onlarin pili bitti şimdi bu geldi. Manyetometreye 15 metre ultrason çeker diye yalan söyleyen, altın bakır demir metal ayırır diye yalan söyleyen bir firma. Hatta bu firmanın sahibi “”” olarak tanıtacak kadar ileri seviyede yalancı Nevşehirli “”” selamlar....Ticaret odası kayıtlarınız bile askıya alınmış..Şimdi de çıkartmışlar termal sensörle yerin altında ne var ne yoksa gösteriyor diye yalanla piyasadalar.Av arıyorlar.Tabi güzel ülkemde saf adam çok olunca bunlar gibi dolandırıcı da çok oluyor.Bunların reklamını çekenler bunlarla röportaj yapanlar benim nazarimda dolandırıcıdır.Bu cihazı alıcak olan varsa uzak dursun.Dostane bir tavsiye..

Moderatör tarafında düzenlendi:

S:W:A:T

Editör
Konu başlığı ve bazı içerikler silinip değiştirildi . Lütfen firma adı ve firma sahibi olan kişilerin adı geçmesin Konu dışarıdan bakıldığın da reklam olarak algı uyandırıyor . Ben düzelttim böyle birşeyin olup olmadığını vakko da bildirmiş bende aynı x firma hakkın da farklı yorumlar duymamıştım .

shovmeks

Member
S:W:A:T usta konuyu tekrar düzenledim cihaz ismi yazmıyordu sorun olurmu?

Editör
@S:W:A:T usta konuyu tekrar düzenledim cihaz ismi yazmıyordu sorun olurmu?
Sizin almak istediğiniz cihaz bütçesi nedir ? Ve mutlaka cihaz baktığınız da gerçekten müşteri ilişkileri olan teknik hizmet veren arazide bile aradığınız zaman size cevap verebilecek personeli size sağlayan firmalardan alın . Büyük kurumsallık herzaman iyidir . Eski konularınıza baktığım da geçen seneden bu yana karar verme aşamasındasınız . İstanbulda yaşıyorsanız veya başka bir ilde . Definesohbetinin de reklamını yaptığı sizin de açtığınız bir konuda deparın lorenz cihazını merak ettiğinizi gördüm gidin birgün çaylarını için ve merak ettiklerinizin hepsini sorun kendilerine . Burda açtığınız cihaz konuları yüksek maliyetli ve bütçe olarak insanları zorlayacak ürünlerdir . Gidip yerinde görmek ve test etmek en mantıklısıdır . Ve bunun içinde herhangi bir ücret talep etmemektedirler .

shovmeks

Member
S:W:A:T Ustam işte sorun o İstanbul'da değilim :) o yüzden bu konular hakkında sık sık konu açıp en doğru kararı vermeye çalışıyorum. Aslında bayadır cihaz araştırıyorum ama alacağım cihazı da ne zamandır belirledim ilk aşamada kendime bir pulse alcam 3 s plus diğer aşamalarda zamanla gelir . Şu aralar biraz yoğunlaştırdım araştırmalar ı İstanbul a gidip bahsi geçen cihazın firmasınıda ziyaret edecem.
Bu sitedeki arkadaşlar a da teşekkür ederim yanlış kararlardan döndüm sayelerinde.
Herneyse öğrencez sonuçta :)

Gemo

Member
Ustam cihaz alacaksan mala alacaksın. Mala ile bulamayan maldır diyorlar.

shovmeks

Member
Mala toprak yapıda iş görmez . Kayalık bir zeminse işini yapar .
Yok be usta ne mala sı 300.000 liraya cihaz alamayiz hele şimdilik :D
Dediğim gibi alacağım cihazı yazdım ilk aşamada onu alcam sonra yanına bir yer altı görüntüleme olabilir
Alacağım cihazla ilgili bir bilgin varsa paylaşırmısın
Forumda o cihazla ilgili yazıları okudum güzel bir cihaza benziyor 3s plus senin de bir bilgin varsa öğrenmekten memnuniyet duyarım.

KönigS

Member
Bu gibi olayları hep dolandırıcılık diye biliyoruz. Eyvallah... Adamlar milleti nasıl dolandırırız diye olmadık işler yapıyorlar. Definesohbetinde daha önce takılmış olan Geomekatron diye biri vardı. Ben onun sitesinde drona monte edilmiş alan tarama cihazı görmüştüm. Uçur dronu altındaki alan tarama bulsun sarı kızları misali geomekatron abimizde böyle şeylerin reklamını yapmıştı bir zamanlar. Tabi hiç itibar etmedik. Amma velakin gelelim en önemli noktaya..... yakın zamanda doğu ve güneydoğudaki pkknın çukur kazıp bomba yerleştirdiği dönemlerin sona ermesinden sonra o bölgede illerden birinde henüz orta okul yaşlarındaki bir erkek öğrencinin dronlu sistem geliştirip arazide mayınları nokta tespiti yapıp asker ve polise kolaylık olması için böyle birşeyi icat ettiğini ve sonrasında da zamanla bunu geliştirip seri üretimine geçeceği gibi bir haber izlemiştim.... Peki bu konu hakkında bişey söylemek isteyen haberi duyan falan varmı arkadaşlar içinizde???

Editör
Kalbinin sesini dinle :) Bahsettiğin cihazın firma sahibini de tanıyorum kendisinle güzel muhabbetim de oldu . Bu teknolojiye gerçek anlamda emek veren güzel bir insan ve adam yorumlarında da söylüyor benim cihazım bunu bunu yapar bundan başka birşey yapmaz diye . Ve olabildiğince teknik destek te veriyor . Kendinle beraber yavru kurtlarda yetiştiriyor ve hızlı hizmet veriyor . Yeni cihazlar ürettiği zaman veya değiştirmek istediğin zaman cihazının aldığı fiyattan sayıyor başka bir ürününü de kullanabiliyorsun . Cihazları da güzel iş yapıyor onuda söyleyebilirim .