Bu adamlar herhalde bu merdivenleri süs olsun diye yapmamislar

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sana elle tutularak tirmanilan kayadan ornek vereyim kardesim belki isine yarar. Isareti yilandi, ve elle tirmanilarak ufak bir duzluge cikiyorsun, duzluk dedigimde acak iki kisi ayakta durabilir ve duzlugun hemen bitisigindeki kayadan kaya mezari kapagi acilmisti. Belki isine yarayabilir. Selametle kal

Anke

Aktif Üye
Sana elle tutularak tirmanilan kayadan ornek vereyim kardesim belki isine yarar. Isareti yilandi, ve elle tirmanilarak ufak bir duzluge cikiyorsun, duzluk dedigimde acak iki kisi ayakta durabilir ve duzlugun hemen bitisigindeki kayadan kaya mezari kapagi acilmisti. Belki isine yarayabilir. Selametle kal
Eyvalla saol hocam

Anke

Aktif Üye
Birşeyi cok merak ediyorum hadi kayayi oydular icini bi oda haline getirdiler peki bunu nasil kapatiyorlar belli etirmeden

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Soylenenler ayni kayanin tozuyla yapildigi yonunde, icine farkli karisimlarda karistiriyorlar tabi. Fakat bazilarinda zamanla kararma ve renk degisikligi olabiliyor bazi katkilardan sonra. Genelde anlamak zordur.

Anke

Aktif Üye
[video=youtube_share;POQceLfy2gY]https://youtu.be/POQceLfy2gY[/video]youtube attim oyle yukliyebldim ancak

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Merdivenin bittiği yerler, eğer devamı yok ise, yakın takibe alınmalıdır, ayrıca merdivenlerin devamının kırılma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.