Bu adamlar herhalde bu merdivenleri süs olsun diye yapmamislar

Anke

Aktif Üye
Simdi burda 3. Basamakta var midir yokmudur. Merdivenler ile ilgili ortak bilgi ise bu Anke kardesimde bende merdiveni okşayalım biraz
Kesinlimle bu merdivenler süs diye yapilmamiş süs yapsaladi cic3k bocek yaparlardi bu dayalari boyle oymazlardi kurcalanlasi gereken en onemli konular bumlar

Anke

Aktif Üye
Simdi burda 3. Basamakta var midir yokmudur. Merdivenler ile ilgili ortak bilgi ise bu Anke kardesimde bende merdiveni okşayalım biraz
Kesinlimle bu merdivenler süs diye yapilmamiş süs yapsaladi cic3k bocek yaparlardi bu dayalari boyle oymazlardi kurcalanlasi gereken en onemli konular bumlar

Iso9001

Yeni Üye
Anke hayır benim merak ettigim bu sitede defineisaretleri.comda merdivenler konusu uzun uzun anlatilmis ama merdiven gordukleri zaman kafalarina yatmiyor. Hangi merdivenlerden bahsediliyor o zaman define icin ondan yok bunda yok bizim apartmandakinde zaten hic yok. Ben 2 gun sonra bu merdivenin basindayim sizlere söz kirarkende bol bol video ve resim yuklicem. Anke dostum sende kır 3. Basamagi taşın sol kenarindan vurursan kapak gibi acilir zaten