Bu Alan Taramadan Kullanan Varmı El Yapımı

Delipilot

Yeni Üye
Merhaba Ark Hayırlı Akşamlar Kolay Gelsin linkini atmış olduğum video da

Ark İki çeşit yapmış sizlerinde yorumuna sunmak istedim lütfen yorumlarsanız çok sevinirim.

İyi Forumlar Kolay Gelsin.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Test yaptıgı ortamda test yapılmaz bir defa.
Ben hiç güvenilir bulmadım.
Tüm videoları dahi izlemeden yorum yapıyorum ilk video referans oldu zaten fikir verme konusunda.

Manyetik alanların yogun oldugu ortamda test mantıksız ve saglıksız.

Delipilot

Yeni Üye
Pekela bir Öneriniz Varmı Ark bu alan tarama dedektörler için bana öyle 8Mt 10Mt değilde daha çok 2 3 Mt kadar toprak altında arama yapan bir çihaz Lazım

@
HİTİTLİ ustam özellikle siz ne öneriyorsunuz.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Pekela bir Öneriniz Varmı Ark bu alan tarama dedektörler için bana öyle 8Mt 10Mt değilde daha çok 2 3 Mt kadar toprak altında arama yapan bir çihaz Lazım

@
HİTİTLİ ustam özellikle siz ne öneriyorsunuz.

Aşağıya ekledigim linki inceleyin ve ilk sayfada verdigim facebook adresinide inceleyin.
Bu boşluk bulucu sistemin MFD denilen full tarama yapanı var yani 22 ayrı modda tarama yapanı.
Ben kullanıyorum bir hayli başarılı diyebiliriz.

http://www.definesohbeti.com/showthread.php/26811-Yenikarabağ-void-finder-2-boşluk-bulucu-(hititli)

kaan5557

Engellendi
Geçmiş zamanda bu alantarama imal eden biri vardı ve bu alemde pek meshurdu...definesitelerinde cirit atardı..usta olmuştu üstad deniyordu...yere göğe sigdirilamiyordu..alantaramalarin beyhude olduğu bir sitede kimse o sitede inanmaz olduğunu bildiğinden..samimi sohbetinde kekledigi insanları anlatıyordu..dilim sivridır kimse kusura bakmasın..bu alantaramaya inanmak için az akıl olmaması lazım..hiç akıl olmayacak ki ancak inanasin..ağzımizda tüy bitti..anlata anlata yaza yaza bıktık gına geldi..içini dişini ilmi ilimsiz her b..anlattık.

Faydası yok...alın kullanın bu tezgahtan geçin..bazıları ne yapsan yaşayarak öğrenir...nokta.

Son düzenleme:

hades40

Bilgili Üye
Geçmiş zamanda bu alantarama imal eden biri vardı ve bu alemde pek meshurdu...definesitelerinde cirit atardı..usta olmuştu üstad deniyordu...yere göğe sigdirilamiyordu..alantaramalarin beyhude olduğu bir sitede kimse o sitede inanmaz olduğunu bildiğinden..samimi sohbetinde kekledigi insanları anlatıyordu..dilim sivridır kimse kusura bakmasın..bu alantaramaya inanmak için az akıl olmaması lazım..hiç akıl olmayacak ki ancak inanasin..ağzımizda tüy bitti..anlata anlata yaza yaza bıktık gına geldi..içini dişini ilmi ilimsiz her b..anlattık.

Faydası yok...alın kullanın bu tezgahtan geçin..bazıları ne yapsan yaşayarak öğrenir...nokta.
Değerli dostum isyanını hayranlıkla okudum bu tavrın sayesinde boş beleş geçinmeye çalışan kendini bilim adamı zanneden cahil insan'ların bedavadan para kazanmalarını engellemen harika umarım bu içtenlikle yaklaşımını bu hobiye yeni başlayan tüm arkadaşlarımız dikkate alır.....

D

deniz_efe

Misafir
Merhaba Ark Hayırlı Akşamlar Kolay Gelsin linkini atmış olduğum video da

Ark İki çeşit yapmış sizlerinde yorumuna sunmak istedim lütfen yorumlarsanız çok sevinirim.

İyi Forumlar Kolay Gelsin.
Sn @Delipilot kardeşim iyi niyetle yazdığına inandığım ve düzenlediğim o ilk mesajındaki
videoları ve diğer facebook adresindeki bağlantıyı paylaşarak
farkına varmadan birilerinin reklamını yapıyorsun.
Site kuralları gereği bu tip bağlantı ve link paylaşımı yasaktır, lütfen uyunuz.

Diğer bir konu da bakın altını ısrarla çizerek net yazıyorum:
Ne sözde alan taramaların ne de sözde define arama çubuklarının
bilimsel hiç bir yanı yoktur.

Biz burada ticari kaygı taşımadığına inandığımız proje ve paylaşımlara fazla ses çıkarmıyoruz farkındaysanız.
Fakat bu tip paylaşımlar devam ederse ön almak adına caydırıcı yöntemlere baş vurmaktan da kaçınmayız.
Evet tamamen bilimsel yöntemlerle hazırlanmış çok süper bir test sahamız vardır ve
benim alan taramam, benim çubuklarım, benim projem diye ortalıkta gezen sevgili arkadaşlarımızı
podyuma davet etmekten de memnun olacağımızı belirtmek isterim.
Dünyaca meşhur sözde alan tarama cihazlarının nasıl oyuncaklar olduğunun
bu test sahasında açığa çıktığını da hatırlatmak isterim.

:244: