Bu (Altın) Sikke Nedir?

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Eskitme yapilmaya calisilmis olabilirmi acaba...????

timur964

konularim
kusurluk bir şey değil sen yazdınmı fiyat bir başkasıda bu hakka sahip olur o zaman iş pazarlığa ordanda ticari faliyete döner işte bu kesin yasaktır tum uyelere duyurulur bu gibi fiat teklif eden bildirenler var ise bunu sarı renkli olan tum arkadaşlarla paylaşabilir bundan geri durmayın bu bir gun sizede zarar verebirder sözun özu listede mevcut göz atın kızım sana söyluyorum gibi duşununForum Kuralları Lütfen Okuyunuz

Son düzenleme:

Tor

Member
Yok @OsiriS hocam tamamen salaklıkla alakalı bir durum söz konusu bu olayda.

kusurluk bir şey değil sen yazdınmı fiyat bir başkasıda bu hakka sahip olur o zaman iş pazarlığa ordanda ticari faliyete döner işte bu kesin yasaktır tum uyelere duyurulur bu gibi fiat teklif eden bildirenler var ise bunu sarı renkli olan tum arkadaşlarla paylaşabilir bundan geri durmayın bu bir gun sizede zarar verebirder sözun özu listede mevcut göz atın kızım sana söyluyorum gibi duşununForum Kuralları Lütfen Okuyunuz
Okudum anladım timur964 :)

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
altin olaydii O bulunan tarlayi 10 kere surer.5 kere nadasa birakir sona bidaha surerlerdi ..konu sahibi kardess enazindan membahi bulmus..bol nasipler dlilerim . OsiriS ustam eskitme yapayapa bizide eskitcekler

Tor

Member
altin olaydii O bulunan tarlayi 10 kere surer.5 kere nadasa birakir sona bidaha surerlerdi ..konu sahibi kardess enazindan membahi bulmus..bol nasipler dlilerim . @OsiriS ustam eskitme yapayapa bizide eskitcekler
Tarla sahibi kimdir bilir mi bilmez mi ben de bilmem.
Sadece arkadaşın aside attığını gördüm, tarihini merak ettim hocam.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değil şişirme gibi geldi biraz asit birazda kaplama benzetmiş

Tor

Member
Değil şişirme gibi geldi biraz asit birazda kaplama benzetmiş

Kendim bizzat gördüm hocam erdiğini, öncesinde hiç bir şekil yoktu.

Şişirme, gerçek, fake tartışması için değil anlaşılabildiği kadarıyla dönemini öğrenmek için açtım konuyu.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
taş ıslanmaz altın paslanmaz. bu böyledir ustam altın olduğu gibi kalir..kolay gelsin

Tor

Member
taş ıslanmaz altın paslanmaz. bu böyledir ustam altın olduğu gibi kalir..kolay gelsin
Ben de bilmiyorum hocam, üstünde çok fazla toprak çamur torf vardı. ortaya bu çıktı. "Altın" diyebilmek için kuyumcunun görmesi şart gibi.
Figürden bir şey çıkar mı dedim ama o da mümkün gibi durmuyor.

thekingsong

Member
Altın olmadığı zaten belli arkadaşlar bu sikke pirinçdir değeri bronz ile eş değerdir bu şekilde bir çok sikke var