bu bir yazı mı

oymak beyi

Bilgili Üye
Yerin 2-3-4-5-6-7.. metre altında bulunan misal 2X3 metre ebadındaki kayanın üzerine geldiğinde;
Kayanın başlangıcında çubuk boşluk işareti verir.
Kayanın bitiminde de çubuk normal haline döner.
Terstende yaptığında aynı tepkileri alırsın.
Şimdi çok kıymetli bir bilgi yazıyorum.
Bu zamana kadar da kimse bir yerde yazmadı, bende yazmadım diye hatırlıyorum.
Boşluk işareti aldın.
Boşluk ölçüleri de oda olmaya uygun.
Aşağıdaki hakikaten boşluk mu?
Yada bir kaya mı var?
Belirlediğin boşluğu;
çizerek yada köşelerine görünen şekilde 4 adet taş koy.
Sonra hangi yön müsaitse,
5 metre yana ve 5 metre geriye git.
Ve Bu boşluğa paralel yürümeye başla.
Boşlukla aynı hizaya geldiğinde;
Aşağıda oda varsa,
Her 2 çubuk oraya doğru yönelerek sana yön verecektir.
Oda yok, kaya var ise YÖN VERMEZ.
Kaya, sadece üzerinde gezildiğinde başlangıcı ve bitimine boşluk işareti verdirir.

Bu verdiğim bilgiyi çubuk kullanan herkes lütfen arazide denesin.
Bana da duacı olsun.

İnternette video çekip yalanlar söyleyerek çubuk satanlar var ya, Yarın bu bilgiyi videolarında kullanırlar. Rastlarsaniz da yüzlerine tükürün, yüzleri kaldıysa.
efsaneler ölmez unutulmaz ustam.bir iki kişi kaldı zaten piyasada art niyentsiz bilgisini ve tecrübesini paylaşan. bu bilgide de sadaka-i cariye niz olsun, kullanıldıkca hayrı gelsin. ellerinizden öperim. saolasin

ucurtma

Yeni Üye
Yerin 2-3-4-5-6-7.. metre altında bulunan misal 2X3 metre ebadındaki kayanın üzerine geldiğinde;
Kayanın başlangıcında çubuk boşluk işareti verir.
Kayanın bitiminde de çubuk normal haline döner.
Terstende yaptığında aynı tepkileri alırsın.
Şimdi çok kıymetli bir bilgi yazıyorum.
Bu zamana kadar da kimse bir yerde yazmadı, bende yazmadım diye hatırlıyorum.
Boşluk işareti aldın.
Boşluk ölçüleri de oda olmaya uygun.
Aşağıdaki hakikaten boşluk mu?
Yada bir kaya mı var?
Belirlediğin boşluğu;
çizerek yada köşelerine görünen şekilde 4 adet taş koy.
Sonra hangi yön müsaitse,
5 metre yana ve 5 metre geriye git.
Ve Bu boşluğa paralel yürümeye başla.
Boşlukla aynı hizaya geldiğinde;
Aşağıda oda varsa,
Her 2 çubuk oraya doğru yönelerek sana yön verecektir.
Oda yok, kaya var ise YÖN VERMEZ.
Kaya, sadece üzerinde gezildiğinde başlangıcı ve bitimine boşluk işareti verdirir.

Bu verdiğim bilgiyi çubuk kullanan herkes lütfen arazide denesin.
Bana da duacı olsun.

İnternette video çekip yalanlar söyleyerek çubuk satanlar var ya, Yarın bu bilgiyi videolarında kullanırlar. Rastlarsaniz da yüzlerine tükürün, yüzleri kaldıysa.

Ustamız doğru söyler lakin 3 eksik vardır.
Birincisi, her oda 5 m mesafeden size tepki vermez. İçinde ne olduğuna,neresinde olduğuna göre bu mesafe değişir. Değerli olanlar 3-3,5 metreden sonra çubukçuyu yüksek ihtimalle atlatır. Bu ihtimali gözardı etmek büyük yanılgılara sebebiyet verdirebilir.

İkincisi, kil v.b. gibi yani yoğun mineral içeren toprak yapısı, boşluk etkisi yaratabileceğinden, ilgili bölümün yan tarafından dahi yürünse de çubuklar o yöne tepkiyi verecektir. Biliniz ki,bu tip toprak yapıların keskin kenarlı ve geometrik olma yüzdeleri çok yüksektir.

Üçüncüsü, içinde metal olan boşluklar kendini kopyala/yapıştır döngüsüne sokar. 1 adet gerçek oda olduğunu varsaydığımızda, etrafında belli aralıklarla,uygun yerlerde,aynı ebatlarda ,aynı derinlikte,aynı koşullarda oda/odalar yaratır. Bazıları buna aynalama der.

Nasıl yarım Dr. candan, yarım hoca dinden eder sözü söylene gelmişse, eksik bilgilerin tamamını aklınızda birleştiremez iseniz tespitleriniz hiçbir şey ifade etmez. 10 işlem yapar, 1 tutturur ve kendinizi şanslı atfedersiniz.
Ledun usta yaşayan çubukçuların efsanesidir. Ayağına taş değmesin.

oymak beyi

Bilgili Üye
Ustamız doğru söyler lakin 3 eksik vardır.
Birincisi, her oda 5 m mesafeden size tepki vermez. İçinde ne olduğuna,neresinde olduğuna göre bu mesafe değişir. Değerli olanlar 3-3,5 metreden sonra çubukçuyu yüksek ihtimalle atlatır. Bu ihtimali gözardı etmek büyük yanılgılara sebebiyet verdirebilir.

İkincisi, kil v.b. gibi yani yoğun mineral içeren toprak yapısı, boşluk etkisi yaratabileceğinden, ilgili bölümün yan tarafından dahi yürünse de çubuklar o yöne tepkiyi verecektir. Biliniz ki,bu tip toprak yapıların keskin kenarlı ve geometrik olma yüzdeleri çok yüksektir.

Üçüncüsü, içinde metal olan boşluklar kendini kopyala/yapıştır döngüsüne sokar. 1 adet gerçek oda olduğunu varsaydığımızda, etrafında belli aralıklarla,uygun yerlerde,aynı ebatlarda ,aynı derinlikte,aynı koşullarda oda/odalar yaratır. Bazıları buna aynalama der.

Nasıl yarım Dr. candan, yarım hoca dinden eder sözü söylene gelmişse, eksik bilgilerin tamamını aklınızda birleştiremez iseniz tespitleriniz hiçbir şey ifade etmez. 10 işlem yapar, 1 tutturur ve kendinizi şanslı atfedersiniz.
Ledun usta yaşayan çubukçuların efsanesidir. Ayağına taş değmesin.
eyvallah ustam. saolasin