Bu da harika mezar, ya da başka bir şey....

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam bunu birde siz görün bakalım hayırlısı olur inşallah

Azrad

Engellendi
Apollon01 ustam rica ettiğin için çözümleme yaptım ve 2 kapı var açılması gereken resimler de kırmızı ile çizdim.Muhakkak git işlem yap.Kaçırma benden demesi.Her ne kadar burada kimseyi tanımasamda Allah Rızası için yardımcı olmaya çalışıyorum.Dua edin yeter şu kardeşinize.Burada emek harcıyoruz yardimci oluyoruz bir arkadaşın paylaştığı haritayı doğru bir şekilde çözümledik başımıza gelmeyen kalmadı.Neyse herkesin işi gücü rast gitsin inşallah.
Ekli dosyayı görüntüle 193268
Ekli dosyayı görüntüle 193269
Balyoz la gir : ) : ) : ) .Hayırlı olur inşallah.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ Apollon01 USTAM GENELDE ODA YADA MEZARLAR KUBELERİN ALTINDA OLUYOR BİLGİN OLSUN.
DEĞERLİ USTAM BU TÜR ULAŞIMI GÖÇ OLAN YERLERDE MAHSEN,MAĞARA,GİZLİ KASALAR VE KAYA MEZARLARI OLABİLİYOR BİR ARAŞTIR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ustam bu gördüğüm resmi benmi yanlış görüyom yoksa ustalarımmı mesafeyi karıştırmış açıklarsan memnun olurum.

Ekli dosyayı görüntüle 193279
sorularına cevaptır @dadas_25 ustam soldaki sarı daire senin çizdiğin 50 cm. yi geçmez, delik 10-15 cm. çalılar da 30- 40 cm. boyunda evet, yonca da doğru ama iki yönlü çizdiğin ok 1metreden çok fazla en az 4-5 metre var senin çizdiğin mesafe ama benimki de tamamen tahmin ustam, gerçek ölçüleri ölçüp bilgilendireyim mi sizi? çok teşekkür ederim dadaşım bu kubbeden 2 tane daha var bende onu da belirteyim saygılar

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam bu kubbeden 2 tane daha var bende ustam hepsi harika burda da tılsım yoktur inşallah en çok korktuğum bu tılsım konusu kardeşim tabii ki duacıyız, inşallah size de rabbim daha güzellerini buldursun ama hayırlı olacaksa, özellikle duam budur rast gelsin selamlar

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@BulursamKader25 ustam bunu görmelisiniz, çok yoğunsunuz galiba ayrıca bundan 2 tane daha var onları da sırasıyla konu açarım inşallah, @deli firat ustam poseidon2023 ustam sizde bir görün bu gözelliği hepinize saygılar bizden

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım kaçıncı yerin oldu bilmiyorum.
Hiç değilse burada sonuç için gayret et.
Sırayla git.
Sıra sıra adım adım.
Kolay Gelsin.

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
BulursamKader25 ustam bu siteden çok şey öğrendim, birşeyler bildiğimi zannediyordum ama, hiç bir şey bilmiyormuşum, yaklaşık 6 aydır burda konuları takip ediyorum, kendim 10 yıldır çektiğim resimleri de zaman zaman paylaşıp bilgi alıyorum tüm camianıza teşekkür ediyorum, sonuç işine gelince en son iş o yeri zamanı gelince seninle bazı şeyleri paylaşırım inşallah , inanın paylaştığım tüm resimleri ben çektim sadece mozaik hariç onu çeken de yeğenim, v e %90 bakir alanlar zaten açılmış yerleri de görsel olarak belirtiyorum paylaşıyorum, burda bir şeyleri sorarken bilmediğimiz çok şeyleri de öğrenmiş oldum, haaa yeter mi ? yetmez, daha öğrenmemiz gereken çok şey var, kusurumuz olduysa affediniz, hepinize saygılar sunar başarılar dilerim, sağlıcakla kalınız hepiniz....

Azrad

Engellendi
Azrad ustam bu kubbeden 2 tane daha var bende ustam hepsi harika burda da tılsım yoktur inşallah en çok korktuğum bu tılsım konusu kardeşim tabii ki duacıyız, inşallah size de rabbim daha güzellerini buldursun ama hayırlı olacaksa, özellikle duam budur rast gelsin selamlar
Ustam her yerde tılsım olmaz.Özellikle şahıs gömülerinde.Sonradan sahiplenme oluyor.Onu hallederiz Hz Allahın izniyle sen işlem yapmaya başla bir sorun olursa yaz çözeriz.Diğer konuda gösterdiğim yerleri ne yaptın ?