Bu eskiya belgelerinin tamamı soyulmuş yerlerdir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ne kadar acizlik ne kadar seviyesiz ve bencillikki seni bu hale getirmiş.
Bir kibir abidesi olmuşsun yazık.
Herkesi kendin gibi sanacak kadarda zavallısın
Ben sözümün adamıyım sen gibi dansöz değilim.
Bilmem anlata bildim mi...
Bu tur hitaplar bizim sitemizde uygun gorulmez. Hastaniza Allah cc sifalar versin. Amin. Siz gelecek sene bu gun tekrar geliniz. Bu sekilde gitmez.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Konuyu bastan sona "bu konuda ne kadar biliyor" diye tekrar okudum.

Bende bu konuda birseyler soyleyeyim:
Gurbetciadama su noktada katiliyorum: Bu kayitlarda gecen tum isaretler, yerler vs. hepsi toplu olarak tek ilimizde, Turkiye sinirlari icinde yani. Bunlardan, bahsedilen figurlerden 30 dan fazlasinin fotografini gordum desem cok soru alacagimi bildigimden demiyorum :)

Yeraltisehri dedikleri, yeralti sehrinde degil. Yani herbir figurun ve isaretin odasi ayri ayri.

(Bakkal amca bakkal amca
............
Helva yapsana helva yapsana)

sarkisinin akliniza geldigini dusunuyorum. Lakin Fotograflari ceken kisi vefat etti trafik kazasinda. Fotograflari gosterdi ancak noktalar hakkinda bilgi vermemisti. Kendisi soylemedigi icin bende hiç sormadim. Benimde boyle kötü bir huyum var.

Verdigim 2 bilgi bu islerle ugrasanlara hediyem olsun. Ben eskiya isinden genc yasda kendimi emekli etmistim, iyide etmisim :)

sinekwalesii

Aktif Üye
Karadeniz sahili ve sahilden 150 metre içeride ve herşey duruyor Karadeniz boydan boya sahilden içeriye genişleyen yollar yapıldı dolduruldu buralar :unsure:

Turko

Uzman
Abim doğru söylüyor her bir işaretin kendine ait odası var ve yatayda ve düşey de konumlandırılmış odalar her birinin döküm kurşun kapısı var her bir put ve işaret döküm şeklinde taş veya kaya işi değil . Her bir kapı şifreli ve tuzaklı . Giriş yukarıdan aşağıya doğru yatayda karşılayan ilk işaret Meryem Ana putu. Yukarıdan aşağıya iniş bitince yatayda giriş yapmanızı sağlayan köprü kurşun köprü 3 adım da Meryem Ana putu girişi açtığınız için rüzgar ile ceyran dan ötürü çan sesi karşılayacak sizi . 2. İniş 8 basamak yeraltı suyu ile ıslanarak inersin bir nevi kötülükleri terk etme yahut arınma günah çıkarma kutsanma gibi . Volcanın kitabı tek kalemden çıkma değil seyir defteridir her bir devir teslimde diğer volcan üzerine düşen vazifeyi not etmiştir. Defter önlü arkalı kurşun döküm 4 atlı vardır ön taraf şaha kalkmış ark taraf duran 3 At. 3 ayrı köprü daha vardır bunlar değirmen adı altında şifrelenmiş odaların düşey de hareket ederken odaya ulaşılmak için yapılmıştır her bir isim dönemin mevcut yapıları ile isimlendirilmiştir kafa bulandırmak için. Uzun lafın kısası bırakın bu dediklerimi bulup açmayı o alanda burayı bulma düşüncesine sahip iseniz nefes dahi alamazsınız gırgır şamata yaptığınız büyü efsun tılsım işlerinin katıksız halini en ufak ayrıntısına kadar işlemişler oraya.

Turko

Uzman
O bölgeyi buldum diyebilmeniz için kartal kayayı bulacaksınız kartalın yanına çıkıp baktığı yeri göreceksiniz tekrar inip yılanlı kayayı bulacaksınız eğer bu iki emareyi buldu iseniz yakın çevrede kaynaktan 300 MT kadar aktık tan sonra tekrar yeraltına giden kaybolan suyu bulmuş olmanız gerekiyor.

Turko

Uzman
Kartal aslan ayı kurbağa maymun yılan tavuk akrep boğa koç ceylan köpek kurt güvercin hayvanat bahçesi gibi her biride kendi içinde şifreli say say bitmez hayvanlar niye ? Kadın volcan duydunuz mu hiç :) acaba bir kadın hangi işareti seçer di kendine. Volcan lardan bir tanesi parmaksızdı kapısını açmak isteyen murç deliğinden içeri işaret parmağını sokup kefaretini ödemek zorunda inkar etti parmağını verdi yemini için parmak almadan açtırmaz kapıyı acaba bu volcan ın işareti neydi evet meşhur sağ el işaret parmağı kesik olan.

Devam edeyim mi diyeceğim ama saat 4 e geliyor. Sarmaz bu saatte bu muhabbet.

Metalicvoice

Operatör
Kartal aslan ayı kurbağa maymun yılan tavuk akrep boğa koç ceylan köpek kurt güvercin hayvanat bahçesi gibi her biride kendi içinde şifreli say say bitmez hayvanlar niye ? Kadın volcan duydunuz mu hiç :) acaba bir kadın hangi işareti seçer di kendine. Volcan lardan bir tanesi parmaksızdı kapısını açmak isteyen murç deliğinden içeri işaret parmağını sokup kefaretini ödemek zorunda inkar etti parmağını verdi yemini için parmak almadan açtırmaz kapıyı acaba bu volcan ın işareti neydi evet meşhur sağ el işaret parmağı kesik olan.

Devam edeyim mi diyeceğim ama saat 4 e geliyor. Sarmaz bu saatte bu muhabbet.
devam... :)

Maden-Mineral

Bilgili Üye

Fotokopi ve daktilo yazısı hariç elinizde bulunan harita ve belgeriniz itina ile ücretsiz türkçe diline çevirilir.
Belge ile gelin arkadaşlar senelerdir klavye tuşlarına boş boş basmaktan kazanlar dolusu altınları elmasları katırlar dolusu okka paraları yazmaktan parmaklarınız yorulmadımı.
Sana eski yunanca iki yazi attim, neden tercüme etmedin Simdi burda ücretsiz tercüme edilir diyorsun!
Ahkam kesecegine, gelen bilgileri degerlendir! VAKKO Ustam.
Yazilar okunakli degilse, söyle. Ne bileyim, Mikroskop altinda ceker yinede siteye yüklerim. insan en azindan bir cevap yazar! Sonucda yazilar benim elimde......

Με καταλάβετε

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Sana eski yunanca iki yazi attim, neden tercüme etmedin Simdi burda ücretsiz tercüme edilir diyorsun!
Ahkam kesecegine, gelen bilgileri degerlendir! VAKKO Ustam.
Yazilar okunakli degilse, söyle. Ne bileyim, Mikroskop altinda ceker yinede siteye yüklerim. insan en azindan bir cevap yazar! Sonucda yazilar benim elimde......

Με καταλάβετε

Dünyadan haberin yok.İşini takip ediceksin bakıcaksın kim ne yazmış ne diyor.Alize gibi elli tane konuda geziyorsun.
?

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Obur define sitelerinde yazdiklarinida eklerim buraya akil oyunlari yapilacaksa 24 saat yazarim git kendine blog ac site kur uye abone topla belki reklam alirsin heleki harita belge sundugunu satmaya calistigini tespit edersem İP DNS adresinden vay haline
Ya Ustam, sende HAFiYE Gibi Adamsin, kim nerde Sarap bilmedigin yok:)

ALLAH icin sunu Dogrulamam elzemdir, Yüklendimi, bütün sitenin sorumlulari O Sahsa yükleniyor. Bir kisinin arasinda olan münakasaya tüm site görevlileri katiliyor! ADAM O YÖNDEN HAKLI Yani...
Kisasa Kisas var ama Kisasa Kisaslar YOK! Bu Benimde yadirgadigim bir mevzu.... Umarim anlayisla karsilarsin yazdigimi:)))

Maden-Mineral

Bilgili Üye

Dünyadan haberin yok.İşini takip ediceksin bakıcaksın kim ne yazmış ne diyor.Alize gibi elli tane konuda geziyorsun.
?

Vakko Ustam, sen halen anlamadinmi benim buraya neden girdigimi:)
Ya Arkadasim, benim isim Zaman harcamak! MUHABBET ETMEK - SOHBET ETMEK.
Haldas Olmak! Tüm Konulari Dolasiyorum iste, ne firci atiyorsun.... Gel sende bana katil Eyliya celebi olalim:)

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Vakko Ustam, sen halen anlamadinmi benim buraya neden girdigimi:)
Ya Arkadasim, benim isim Zaman harcamak! MUHABBET ETMEK - SOHBET ETMEK.
Haldas Olmak! Tüm Konulari Dolasiyorum iste, ne firci atiyorsun.... Gel sende bana katil Eyliya celebi olalim:)
seni çok dinlemek isterdim inan ama vaktim kısıtlı.Lelegleri araştırıyorum bir kaç evrak var onlara bakıyorum.Sen yaz arasıra sana eşlik ederim gördükçe iç açıcı mesajlarını? hatta serbest kürsü bölümünde bir konu aç orada devam edelim.Bakarsın yarın bir gün eşkiya belgesinde vakko yazar uzak duruyorum.