Bu isareti çözemedim dostlar

Sayın arkadaslar kusura bakmayin foruma yeni ųye oldum bi kusurum olmuşsa simdiden affedin. Resimlerinide yukledigim isareti cözemedim arkadaslar desteginize ve fikrinize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirin. Simdididen tesekur ederim.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
valla gardaş ben fosile benzettim diğer arkadaşlar da baksınlar bi
@jeolog usta sen ne dersin ???

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bencede fosil

jeolog

Co Admin
Co Admin
Arkadaşlar doğru yorum yapmış. İşaret değil...

Etmeyin be üstatlar fosil değil gözünüzü seveyim fosille alakası olmayan bişe hadi yılan yada herneyse fosil onun yanındaki resme detaylı bakın bir çöp adam gibi bir işaret daha var sol tarafında yılana yapışık bir sekilde dikkatli bakarsanız yakın resimde bariz belli yinede fikirlerinize saygım var ama bu fosil değil arkadaşlar.

timur964 cevap vermedin üstat resimde mezar dediğin yerleri çizebilme şansın varmı ?

fanatik61

Aktif Üye
İBRAHİMMDOGAN Kardeşim
insan eliyle yapılmış bir işaret göremiyorum.O yılan dediğin ve diğer yerin daha detaylı resimlerini çekin
ve yükleyiniz
Kolay gelsin

burası çok eski bir yerleşim alanı demiyelim Mirkut kardeş bu işaretin sol tarafında çok büyük ve uzun bir mağara var çok eski yıllarda yaşam bu mağaranın içinde oluyor ve bu bölgelerde mezar işretleri var mağaranın alt taraflarında kare oymasından üçgenine kadar hepsi mevcut hiç birisi ilgimi çekmedi taki bu işareti bulana kadar. Gelelim senin Soruna mezar işaretleriile arası takribi 30 metre civarında yakınlığı söz konusu.