Bu isareti çözemedim dostlar

Senin kaleyi simdi anladim bu isaretli olan buyuk kaya ile sag tarafinda isaretli kaya gibi buyuk bir kaya daha var arasi bosluk ama baya buyuk bi bosluk var arada. Isaretli kayanin arkasina dogru geciyor bosluk sen buradanmi bahsediyordun ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Senin kaleyi simdi anladim bu isaretli olan buyuk kaya ile sag tarafinda isaretli kaya gibi buyuk bir kaya daha var arasi bosluk ama baya buyuk bi bosluk var arada. Isaretli kayanin arkasina dogru geciyor bosluk sen buradanmi bahsediyordun ?
Yarin devam ederiz insALLAH c.c seninde uykun vardir belki. Imkanin olursa buranin uydu goruntusunu cikarabilirmisin koordinatlari silerek. Arazi anlattigim gibi olmalida fakat ince detaylari uydudan gorebilirmiyiz bilemiyorum kardesim. Bolgeyi goz onune getir yazdiklarimi oku ve onagore yazarsin tekrar kardesim. Selametle kal hayirli geceler.

Tamamdir ustat yarin gorusuruz Allah izin verirse. Kafami bi toplayayimda yarin daha net konusuruz.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ibrahim kardesim. Sunu soyleyeyim son zamanlarda gordugum en degerli yerlerden biri burasi. Hicbir imkanin yoksa burada bu bolgede dedektorle tek tek yap. Seni bunun bile ihya edecegine inaniyorum.

Abi Allah askina bu resmi niye yuklemiyor ya kafayi yedirtecek bana. Uydu resmi gondercem gonderemiyorum abi.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 205174

X olan yeri yoklayabilirmisin kardesim. Umdugumdan zor biryer cikti. Papaz ve komutanlari anlardimda farkli birseyler oldugunu dusunemedim. Iki kaya arasi dogru iyi bir cihazla incelenmesi lazim fakat girisi acmaniz imkansiz degil fakat cok zor. Magara ici ve cevre ile ilgili detayli bilgi verebilirmisin kardesim. Ustaarimizinda fikirlerini almis olursun.
Selametle saglicakla kal

Mirkut kardesim bu resimdeki su akan yer ücüncü set. 2 tane icerde magaranin icinde set var bu resimdeki ucuncu set yani olsa olsa burada olur bu giris isarete takribi 15 metre mesafesi var buranin belkide daha az. burasi isarete yuzunu donunce solda arkana alinca solda kaliyor tahminimce burada biyerde ama hadi hayirlisi bakalim. Suyun ciktigi yerde magaranin icinde sag duvarda kaya mezar isaretleri mevcut en az 8 tane oyma var ama benim derdim oymalar degil.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mirkut kardesim bu resimdeki su akan yer ücüncü set. 2 tane icerde magaranin icinde set var bu resimdeki ucuncu set yani olsa olsa burada olur bu giris isarete takribi 15 metre mesafesi var buranin belkide daha az. burasi isarete yuzunu donunce solda arkana alinca solda kaliyor tahminimce burada biyerde ama hadi hayirlisi bakalim. Suyun ciktigi yerde magaranin icinde sag duvarda kaya mezar isaretleri mevcut en az 8 tane oyma var ama benim derdim oymalar degil.
Oymalari istemiyorsan kardesim su iki kaya arasinda sag tarafta kaya var kayanin ustunde onu altini saglam bir cihazla yokla ve X koydugum kayayi. Ayrica isaretin altindaki duzlukle ilgien fakat bu mahsen cok zordur, belki kuzey yonunden bir giris daha vermis olabilirler orasi rahat olur. Selametle kal

Son düzenleme:
Mirkut kardesim oymalarla ilgili dedigin kayayi cözemedim sana zahmet olmassa onada bi carpi koyarmisin be guzel abim ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mirkut kardesim oymalarla ilgili dedigin kayayi cözemedim sana zahmet olmassa onada bi carpi koyarmisin be guzel abim ?
Oymalarla ilgilenmiyorum dedin diye onu yazdim. Iki kaya arasindan gecerken ag tarafta kayanin ustunde kaya var, onun altini inceleyebilirsin. Gerekirse isaretlerimde kardesim.