Bu isareti çözemedim dostlar

Valla güzel abim en azindan birinde sonuca varamassam öbürüne yani oymalara yönelirim isaretlersen sevinirim benim aklimda da soru isareti kalmasin sen onuda zahmet olmassa bi noktalayiver guzel abim.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uzerinde C harfleri olan kayayi soyluyorum kardesim. O kayanin alti buyukce bir kaya egilmi. Ayrica hac olarak belirttigin kayaya komple bakarsan papazi veriyor, hemen alti da selalenin ustundekide fakat oradaki kaya mezarin acildigini dusunuyorum. Muhtemelen boyle yerlerde kaya mezarlar nadiren kalir yinede arastirmanda fayda var. Buranin kalanlari zeminalti ve buranin girisinin X koydugum suyun golet yapan yerin altindan yada yigmalarin ordan oldugunu dusunuyorum.

Sorun da o ya milkut kardesim acilmis birtane bile kaya mezar yok burda neyse hakkimizda hayirlisi diyelim yolumuza devam edelim. Saygilarimla kardesim cok sagol bikmadan usanmadan dinledin yorum yaptin Allah senden razı olsun insallah bir sonuca varirimda o zaman alacagin duayi sen düsün hakkini helal et kardesim hersey icin cok sagol.

mhmt65

Aktif Üye
Ben salyangoza benzettim valla

mhmt65

Aktif Üye
Kesinlikle etrafta bi yetişkin birde çoçuk mezarı var etrafı iyicene araştır en ufak detayı atlama illaki bulursun mezarları