bu isaretin anlami yeri yönü nedir

fbkolik1907

Aktif Üye
Elimle koymuş gibi anlatınca tatlı geldi dimi kesik paraların sesi :)
valla tatlı geldide bulmadan inanılmaz iste :) ciddi siniz degilmi yarin fotoğraf larim erken saatte isaretin asagi tarafinda bati tarafinda 100 metre var yok kuyu etrafi calilik agac fln ama eski yapimi değilmi bilmiyorum cok eski olmamasi lazim öyle demislerdi çünkü

fbkolik1907

Aktif Üye
Kesik kenar paralar kaç yılında basıldı çok eski değildir 1800 ler falandır herhalde .
yarin ilk isim verdiginiz bilgileri kontrol etmek olacak. mumkunse bunuda yorumlar misiniz yerdeki tas oyuk tadin orayi gosteriyor.
Kesik kenar paralar kaç yılında basıldı çok eski değildir 1800 ler falandır herhalde .
bilmiyorum yabanciyim bu konulara. bu resimlere de yorum getirebilir misiniz

s.goekmen

Aktif Üye
ufak oyma!
parmığıni sokup duvar kısmında gezdir
bir girinti varmı

fbkolik1907

Aktif Üye
ufak oyma!
parmığıni sokup duvar kısmında gezdir
bir girinti varmı
ufak oyma derken fotoğraf ustunde gosterme sansin var mi gorunen iki oymanin haricinde kenarlarda mevcut ufak biri ortada zaten goruyorsun sagmi solmu orda bir iki tane mevcut toprak dolu ici tam trmizleyemedim

pro

Member
o evin solunda bir yapı var onunla evin 3 de 1 lik alanı yuvarlak içine alcam cizemedim mazeme orda uzak olduğu için resim tam nokta veremiyorum sana ve arkadaşlara değişik gelcek ama farklı bir cubuk var bende resimden tutabiliyorum orayı gösteriyor

fbkolik1907

Aktif Üye
o evin solunda bir yapı var onunla evin 3 de 1 lik alanı yuvarlak içine alcam cizemedim mazeme orda uzak olduğu için resim tam nokta veremiyorum sana ve arkadaşlara değişik gelcek ama farklı bir cubuk var bende resimden tutabiliyorum orayı gösteriyor
evin solunda 200 metre veya fazla var eski kilise yeri var ama simdi kalintisi yok gibi birsey. ayni zamanda o resmi cektigim yerin yakininda bir kilise yeri daha varmis şimdi tarla olmus tabi :) ikisinin ortasi bu isaretin olduğu yer aşağı yukarı caprszlama

fbkolik1907

Aktif Üye
evin solunda 200 metre veya fazla var eski kilise yeri var ama simdi kalintisi yok gibi birsey. ayni zamanda o resmi cektigim yerin yakininda bir kilise yeri daha varmis şimdi tarla olmus tabi :) ikisinin ortasi bu isaretin olduğu yer aşağı yukarı caprszlama
orasi wc idi küçük yapiyi diyorsun galiba