Bu kez bu resim umarım yüklenir (aylar sonra yükleyebildim

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kasa şimdiki zamanda evdeki küçük kasaları düşünün kişinin kendi Ziynet eşyaları olduğu kumbara ise şuanki çocukların kumbarasını düşünün sistem mantık aynıdır siz açın ondan sonra içinden çıkanlara beraber bakalım illaki para obje olarak bakmayın kasa denince çoğu kimsenin aklına bu gelir ve çok yanlış olup yanlış yönlendiriliyor
kasada obje para olduğu gibi yapı malzemeleri çekiç keski vs de olabilir yada kırmızı toz o yüzden kasa gizli olur diye bir teorem yoktur
Kılzılelma
Seni kırmak gibi bir niyetin yok kasa denilince dönemin değerli malzemelerin saklandığı
Yer
Anlamına gelir bu resimde buna hiç uygun değil kurbanım
Eğer sen bir örneğini getir o zaman biz yanlış yönlendirdiğimi anlayayım mübarek
Hem bu karenin içinde bir yuvarlak oyma daha var buda kaya oyma mezar içinde
Mezar der bu benim tercubem ve fikrim bu nasip işi

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Kılzılelma
Seni kırmak gibi bir niyetin yok kasa denilince dönemin değerli malzemelerin saklandığı
Yer
Anlamına gelir bu resimde buna hiç uygun değil kurbanım
Eğer sen bir örneğini getir o zaman biz yanlış yönlendirdiğimi anlayayım mübarek
Hem bu karenin içinde bir yuvarlak oyma daha var buda kaya oyma mezar içinde
Mezar der bu benim tercubem ve fikrim bu nasip işi
Şöyle yapalım siz mezar olduğunu iddia ediyorsunuz ben tartışmayı seven bir birisiyim Yen'i fikirler Yen'i teoremler öğreniyorum siz tecrübe ettiğiniz yerin resmini atın bende aksini ispat edeyim ben kasa diyorum
yanıldığınız nokta şu kime göre mezar dediniz grek roma Yunan Bizans Hitit vs söylediği mi yanlış anlamayın ben kırılmam ama nasip olayı kasa mezar oda vs içinde olandır veya olmayan işaret ler var olan birşeydir buna nasip diyemeyiz hepsinin bir yapılış amacı vardır

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bak kardeşim sen haklısın
ben bilmiyorum tamammı
sen kasa diyorsan kasadır
Ben mezar diyorum bu gibi kısır tartışmalara zamanım yok kurbanım
Sen haklısın oldumu
bu işler nasip işidir

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende kafkasli hocama katiliyorum ve yerinizde bir okadar degerli kardesim. Oyma nekadar kucukse malzemeside onagore degerlidir. Kayalarda buna uygun gorunuyor. Oymanin arka tarafininda resmi varmi acaba oralarida hic inceleyebildinizmi. Patika yol buraya nekadar mesafede biraz cevresi hakkinda detayli bilgi verebilirmisiniz. Selametle

xakrepx

Engellendi
arkadaşlar herkasin fikri açıktır her kafadan bi ses çıkcakki birinin gösterdiği yerde yoksa öbür arkadaşın gösterdiği yerde çıkar yeterki allah nasip etsin bu arada yer harika yerin sahibi eğer güveneceğin biri warsa birlikte hareket edin ama yok başıma bela olurlar dersen kimseyi karıştırma kendi başına hallet ama çok dikkatli ol tuzaklara karşı bir yeri yoklucağın zaman olucakları tahmin et kardeş sağlıcakla kal selametle