Bu oymalar ne anlama geliyor

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim çevrede taş çikartilmiş yer yada taş ocaği varmi sirali kayalardan bahsetmişsin o kayalarin üzerinde bir kaya daha varmi yan şapka gibi bunlari dikkat et .

Saygilar ve sevgiler.

Morqen

Yeni Üye
@timur964 @dadas_25 3. resmin uzaktan olanını almamışım sadece onuda çekeyim burdan etiketlerim yine, 4. resimdeki aşağıdaki kayanın altında bişeyler olabileceğini düşündük, ok işaretli yüzeyin geriden de resmini alır yarın atarım sabahtan ordayım bol bol çekerim yine resimlerini. Şirvan

Morqen

Yeni Üye
Taş ocağı yada taş çıkarılmış yer yok ustam ama değişik türlü bir çok taş var kesik, oymalı, işaretli dediğiniz gibi resimdede mevcut şapka gibi üzerine elle konulmuş gibi duran kayalar var en çok dikkat çekenini resimliyorum teşekkürler yorumlarınız için nik

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
taş ocağı yada taş çıkarılmış yer yok ustam ama değişik türlü bir çok taş var kesik, oymalı, işaretli dediğiniz gibi resimdede mevcut şapka gibi üzerine elle konulmuş gibi duran kayalar var en çok dikkat çekenini resimliyorum teşekkürler yorumlarınız için @nik
o zaman sedirli oda mezar var diyebiliriz dönem soygunu yememişse o şapkali kayalarin genelde altlatinda giriş olur dikkat et genelde mezara su girmemesi için kanal olur şimdilik bu kadar.

Saygilar ve sevgiler.

Morqen

Yeni Üye
Bol bol video ve resim aldım videoları şimdi youtubeye yükleyip link atıcam burdan dikkat çeken resimleride yüklerim video izlerken dikkatinizi çeken biyer olursa oralarında resimlerini atarım videoya aldığım her yerin görüntülerinide çektim ayrıca bugün burda bi yılan gördük kımıldamadan duruyordu 2-3 dakika bakıştık sonra taş attık o ara üzerimizden şahin kuşları geçti rahat 1,5 2 mt büyüklüğünde araba tavanı kadar vardı sonra uzaklaştık ordan. nik dadas_25 @psyche A-R-E-S Şirvan