bu sikkelerin fiyati nedir ? orjinal dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jeolog

Co Admin
Co Admin
Tarihi değerine önem veriyorsanız müzeyle görüşün. Vatana millete faydanız olur.

R

remuss

Misafir
Gerçekse de tarihi değeri falan yok tarihi eser değil zaten istediğin yere götür sat
Sahte değilse !

gokhan331

Member
Asil aynen kardesim kuyumcuya gosterdim akrabam var bi kac kisiye daha gosterdim kuyumcuya incelediler ve fiyat verdiler dedigin rakamlarda solediler mecbur ole yapacam artik

gokhan331

Member
Tm saolun aynen oyle yapacam dun gösterdiğim kuyumcu ya verecegim zaten fiyatlari sabit oda aynisini soylemisti cok tarihi değer i olmaz diye test etti altin zaten kendim cikardim saolun tşkler

gokhan331

Member
Bi mercedes parasi cikti sukurler olsun allah yuzumuze bakti burda yorum yapan herkese tşkler ilk yeri cok incelemicem mujdesini aldim yeter bana ozeldende msj atmayin yer neresi diye sikayet edrrim yoksa atanlar cok oluo fikriniz varsa burda yazarsiniz cok saolun yardimci olan arkadaslarada

R

remuss

Misafir
Tosbaga gibi bir işaretle ugrasiosun matematik dinler tarihî arkeoloji den nispeten anliyosun ve müjdenin satışının yasak olduğunu mu soruyorsun Hahahaha :)

gokhan331

Member
Yahu kardeşim burdan alici mi ariyorum ordan bakilinca tovbe ya zaten kuyumcu ya verecem inanin konu actima pisman ediosunuz zaten bidada acmam konu

Obenim58

Member
Kambumbaganin resmi varmı ve neresinden aldın acaba açıklar mısınız

gizemli 34

Bilgili Üye
Hmm kendin bulduysan nasibinmiş ALLAH hayırlı günlerde hayırlısıyla sana faydalı olmasını nasip etsin darısı burada ki nasibini arayan arkadaşlara inşallah

gokhan331

Member
Ben insanlari gercekten anliyamiyorum burada bu sahte filan diyen amaci ne bilmiyorm degeri ne dedim bana sahte filan tartismasi aciyor , bu arada dedigim gibi ve bi kac arkadasin dedigi gibi kuyumcuda cozdum hepsini tanidik birinde zarar ettim sanirim ama olsun 170 bin liraya hepsi ni verdm paramida aldm ev bakiyorm suan alacam bari haydan huya gitmesin insallah sizlerinde isleri rast gider degerli yorumlsriniz icinde saolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...