bu sikkelerin fiyati nedir ? orjinal dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kmndrl

Yeni Üye
ben simdi buraya 5 adet 1 tl resmi koyup degeri ne olur diye ssorsam bu konu kadar aptalca olamazdi herlde.bu sitede admin yokmu.bu adamlar merakli insanlari keklemek pesindeler.ben bugune kadar hicbir yerde osmanli son donem paralarinin mezar hediyesi olarak ciktigini duymadim.var diyenin de alnini karislarim.hediyeli mezarlar islam ve hristiyanlik doneminden oncekilerdir.ama bak adam sultan hamis ve resadin altinlarini hediye olarak bulmus rezalet!altina yorum atanlarda ya ortaklaridir ya da dunyadan haberi olmayan cuhela.site yonetimine acik cagri konuyu acanlari banlamali ve konuyu silmeliler.yoksa iyi niyetli insanlar bu tip dolandiricilarin tuzagina dusebilir er.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ben simdi buraya 5 adet 1 tl resmi koyup degeri ne olur diye ssorsam bu konu kadar aptalca olamazdi herlde.bu sitede admin yokmu.bu adamlar merakli insanlari keklemek pesindeler.ben bugune kadar hicbir yerde osmanli son donem paralarinin mezar hediyesi olarak ciktigini duymadim.var diyenin de alnini karislarim.hediyeli mezarlar islam ve hristiyanlik doneminden oncekilerdir.ama bak adam sultan hamis ve resadin altinlarini hediye olarak bulmus rezalet!altina yorum atanlarda ya ortaklaridir ya da dunyadan haberi olmayan cuhela.site yonetimine acik cagri konuyu acanlari banlamali ve konuyu silmeliler.yoksa iyi niyetli insanlar bu tip dolandiricilarin tuzagina dusebilir er.

sitedeki üye kardeşlerimiz en az bizim kadar akıllıdır.
siz merak etmeyin, bu sitede elhamdülillah henüz dolandırılan çıkmadı.
Gelip dolandırmak isteyenler çıktı, defolup gittiler veya atıldılar siteden.

Size de tavsiyem; karşınızdakini en az kendiniz kadar akıllı görün....
Allah cc bu aklı herkese taksim etmiş elhamdülillah.

Altta yorum yapanların bu konuya ORTAK olduğunu söylemek ise;
Hem genelleme yapmak hem de ZAN dır. Zannın çoğu ise haramdır.
Sizin duygularınız ve tecrübeniz kıstas olamaz.

İkaz etmeye ise, her zaman hakkınız ve yetkiniz var, lakin usulunce...

svs

Engellendi
Halen birsa.kapali carsida istanbulda vs kuyumculara satabilirsiniz. Bende bursaya gittigim.zaman kendime almayi dusunuyorum kolye yaptirmayi dusunuyorum
Bunu kuyumcular alir kardes degeri guzeldir. Uhurlu olsun .

svs

Engellendi
Anlamadigim tek.sey kapluma ne alaka �������� laplumbaga halen dolu yani kaplumbagayi bulmamissinz ������

beyazzadam16

Bilgili Üye
Vay ben gormemisim bunu 170 tane osmanlı son dönem altını, kaplumbağa da ve müjde si . Gomen adam kimse acele ile gömmüş olmalı :)))

svs

Engellendi
Ya admin arkadaslar su konuyu kapatin yoruma sacma sapan isler ya .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...