Bu sunu çanağı mezarı nerededir

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ben burda sanduka tipi mezar olabilcegini düşünüyorum .Taban bu görülen alan çok dikkatli araştırılmalı ,boşluk bakılmalı.Ustalarimizin söylediği uçurum olan cephesini ve taban yüzeyi vede bahsettiğiniz kanalı güzelce resimleyin konunuz daha sağlam ilerleyecektir.

Stavroz

Member
Kazama usta sanduka mezar nasıldır nasıl yapılır çözüm için ip uçları nelerdir arazide bu konuda yardımcı olurdanız sevinirim bahsettigim kanallı işaret başka konu onuda çekip paylaşacam yakın zamanda.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 usta toki değilde mütahitler bina dikti dikmeyede devam ediyor ilk dikilen binaların altında işaretim vardı kayada içe giden delik 2 küp çıktı o bölgede biri boş diğeri dolu polis yar etmedi kimseye bu bölge 3 tepe yan yana aralarında ekin tarlaları var 3 tepede işaret cenneti mazallah
Allahim sanada nasip eder insallah..

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kaya ya sandik şeklinde oyularak yapılan mezar .Üst kapağı olur belkide ayağını basıp geciyosundur resimleri çekerken.Bunu ele veren kanallar olur ve zamanla aşindigi için hatları belli olur.Birde. duyduğum birşey bu kendim uygulamasını yapmadım sizin alan gibi düzlük yerlerde alanı islatinca kurumaya yakın mezar kendini ele veriyormuş mantıklı geldi altı boş olunca ya geç kurur yada erken ..Sizede anlatmak istedim .Ama bu sadece benim izlenimim ve içime doğan kesinlik olarak algilamayiniz .

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
kazama usta bende sanduka diyorum. Bakalım ne olacak. Kolay gelsin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
üstten bir fotosu var mı?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam kanal diyorsun üçgen diyorsun öbek diyorsun yön güneybatı diyorsun meyil güneybatı kare güneybatı daha ne istiyorsun. Resimlerini çek yükle bence nokta belli. Hem evlerin de göremeyeceği bir nokta. Ha şunu da söyleyeyim tek mezar yok burada bence biribirine geçişli odalar da olabilir. Selametle

Stavroz

Member
Evet bende aynı düşüncedeyim birada çok oda ve zemin altı kaya mezar var böyle düşünmemin nedeni 150 meyrelik alan 4 yön heryer yere yaygın kaya birbirinrme bağlantılı müsait anı bekliyorum sadece buna yakın olan işaretide çekip paylaşacağım inşallah.

Stavroz

Member
Araziye gidecem düşüncesini belirtmeyen ustalar sizlerde öngörülerinizi belirtirseniz sevinirim.