Bu Tepeden Bir Şey Çıkmaz!

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Daha devamı var ustalarım. Az kaldı. Tepeden çevreye bakarljen gözüme aşağılarda başka bir şey ilişti. Yaklaştım ve sizin için onu da fotoğrafladım. Ne yaptımsa sizin için emin olun.

Sevgiler.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Karşıda kilise kalıntısı görünüyor oraya baktın mı yoksa daha önce açtığın konu orası mıydı? Kilisenin üst bölgesindeki tepe de çok güzel ve solunda kalan sürülmüş arazide yapı kalıntıları mevcut papazın evi olabilir. Ayrıca üzerinde bulunduğun tepenin yamaçlarında odaların şekilleri apaçık ortaya çıkmış iyi bakınca görünüyor haberin olsun :) Aşağıda kurumuş derenin kenarındaki yer mahzen mi boşluk baktın mı buralarda ustam. İleri ki sürülmemiş tarlada son resimde de iki adet yığma mevcut. Yükle hele yükle heyecanlı olmaya başladı :)

Son düzenleme:

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
İşte bu kadar ustalarım. Son fotoğraf diğer konuya ait. Yanlışlıkla geldi. :)

Muhabbetimiz bol olsun.

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Üstadım tavşanı yakalamışsın e kayalarda bol bol oymalarda var yani odalarda mevcut bu durumda yapman gereken tek şey şu üçgenin etrafında tüneli bulman.

Ekli dosyayı görüntüle 150007

Ekli dosyayı görüntüle 150009

Herhalde oymaları tek tek çizmeme gerek yok diye düşünüyorum :)
Selametle
İş ciddiye bindi burada. :) tavşanı ayrıntılı çizebilir misin ustam zahmet olacak.

Oymalar buradayım diyor. Hep zor işler buluyorum ben de. :)

Sevgiler ve teşekkürler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Karşıda kilise kalıntısı görünüyor oraya baktın mı yoksa daha önce açtığın konu orası mıydı? Kilisenin üst bölgesindeki tepe de çok güzel ve solunda kalan sürülmüş arazide yapı kalıntıları mevcut papazın evi olabilir. Ayrıca üzerinde bulunduğun tepenin yamaçlarında odaların şekilleri apaçık ortaya çıkmış iyi bakınca görünüyor haberin olsun :) Aşağıda kurumuş derenin kenarındaki yer mahzen mi boşluk baktın mı buralarda ustam. İleri ki sürülmemiş tarlada son resimde de iki adet yığma mevcut. Yükle hele yükle heyecanlı olmaya başladı :)
Uzaktaki direğin olduğu yeri diyorsan son konu orasıydı ustam. Kalıntı çok. Yanımda herhangi bir alet olmadığı için tespitte bulunamadım. :(

Sevgiler.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Tunelle odalara girisi olan guzel bir alan.
3-9 metre derinligi goze alacan.
Tunelin tuzakli olacagini soylememe gerek yok.

İyi bir alan tarama bulacan.
Tunelin sonunda 2 oda.
Odanin birinde aganin mezari
Digerinde mali mulku hazinesi mevcut.
Etraf da da aganin akrabalarinin mezarlari olur.

Kolay Gelsin.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kullanıcı kardesim güzel bir gezi olmuş yine emeğine sağlık .Görsellerin her biri ayrı ayrı güzel .
Ben dikkat çeken bir kaç yer oldu kaplubağayı bu açıdan resmen yutkunurken yakalamışsın .Sırtını bi sıvazlarsın sen onun :) .Diğer yer de oyle sonradan kapatılmıs gibi ..

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Tunelle odalara girisi olan guzel bir alan.
3-9 metre derinligi goze alacan.
Tunelin tuzakli olacagini soylememe gerek yok.

İyi bir alan tarama bulacan.
Tunelin sonunda 2 oda.
Odanin birinde aganin mezari
Digerinde mali mulku hazinesi mevcut.
Etraf da da aganin akrabalarinin mezarlari olur.

Kolay Gelsin.
Oy oy. :) teşekkürler ustam. İşaretleyebilseydin o kadar memnun olurdum ki... :( ve hiç kolay olacağa benzemiyor değil mi...

Ayrıca iyi bir alan taramaya ve cihaza gerçekten ihtiyacım var önerin var mı?

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı kardesim güzel bir gezi olmuş yine emeğine sağlık .Görsellerin her biri ayrı ayrı güzel .
Ben dikkat çeken bir kaç yer oldu kaplubağayı bu açıdan resmen yutkunurken yakalamışsın .Sırtını bi sıvazlarsın sen onun :) .Diğer yer de oyle sonradan kapatılmıs gibi ..
Teşekkür ederim ustam. Ben onu nasıl seveceğimi bilirim. :) Geçen konunun kasaları da duruyor. Cihaz tutmadan dokunmak istemiyorum. Cihaz arıyorum. Bakalım be olacak.

Sevgiler.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Teşekkür ederim ustam. Ben onu nasıl seveceğimi bilirim. :) Geçen konunun kasaları da duruyor. Cihaz tutmadan dokunmak istemiyorum. Cihaz arıyorum. Bakalım be olacak.

Sevgiler.
Artık sen kendin cihaz oldun şöyle bi elini üzerinde gezdir hemen sinyal almaya başlayacaksın dııt dııt dıııt diye :))