Bu Tospa işe yarar mı :)

AmoRe

Aktif Üye
[video=dailymotion;x5594ze]http://www.dailymotion.com/video/x5594ze[/video]

Buda üst kısmın videosu...

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SelçuK üstadim emeğine sağlik paylaşim için teşekkürler.sizin gibi üstadların sayesinde aydınlaniyoruz devamını bekleriz.
birimiz hepimiz hepimiz birimiz için.

saygılar ve sevgiler.

Son düzenleme:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kafkaslı ÜSTADIM EMEĞİNE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER .BU TÜR PAYLAŞIMLAR BİZLERİ AYDINLATİYOR.DEVAMINI BEKLERİZ.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kaplumbağanın ana parasını almak her babayiğidin işi değil.3m le 5 m yle alacağını zanneden çoookk yanılır.
peki üstadım ana parayı nasıl alacağız ve nekadar mesafededir hangi yöndedirana paranın olduğu yerde ne tür işaret aranır?üstadım anlatın bizlerde öğrennlım bizleri aydınlatırsanız seviniriz.

saygılar ve sevgiler.

jeolog

Co Admin
Co Admin
AmoRe ben paylaştığım filmi izleyemiyorum. Dailymotion üzerinden paylaşım yapmışsın. O site bende bloke olmuş.

R

remuss

Misafir
adamları bilmemde el değmemiş yerin dönem vurgunu falan ihtimal yok inşallah alirsin

AmoRe

Aktif Üye
Kristof34 usta bu konuda yorumlarını alabilirmiyiz?ilk sayfa ve beşinci sayfada resimler ve tospanın üzerine ait video var...

kabakburgiba

Operatör
peki üstadım ana parayı nasıl alacağız ve nekadar mesafededir hangi yöndedirana paranın olduğu yerde ne tür işaret aranır?üstadım anlatın bizlerde öğrennlım bizleri aydınlatırsanız seviniriz.

saygılar ve sevgiler.
şimdi değerli kardeşim.kaplumbağanın en basit parası.yumurtaları.hemen arkasında 1.5 m bulmaz.diğeride tam sırtında.artık haritamı çıkar,ne çıkar onuda bilemem.en basiti bunlar.yeter adam olana.diğerleri zor.jsb le kazarsan,2.50 de bi taş çıkar masa gibi jsb kaldıramaz.kapak sanıpta sakın heyecan yapmayın.zaten kaldırınca anlarsın.ondan sonra yine devam edecen.tam 2.50 m de aynısı bi taş daha.yine devam edecen.ondan sonrasını zaten sorma.bu kadar.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kabakburgiba ÜSTADIM VERMİŞ OL DOĞUNUZ BİLGİLER İÇİN ÇOK TŞEKÜRLER.
ÜSTADIM SİZİN VE Kafkaslı ÜSTAD GİBİ HERKES CESARET GÜSTERİP BİZLERİ AYDINLATIRSA ÇOK SEVİNİRİZ VEDE FAYDALI OLACAK'TIR.

MALEVSE BAZI ARKADAŞLARIMIZ BİLGİYİ KENDİNE SAKLİYORLAR AMA BİR GÖN ONLARIN İŞİNE YARAMAYACAKLAR.

BANA BİR KELİME ÖĞRETEN 40 YIL KÖLESİ OLURUM-H.Z.ALİ K.V.VE R.A.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Amore peki bu tasın üstündeki kanalların acık tarafı nereye bakıyor o 100 m ilerideki yıgma taslara mı bakıyor...????

AmoRe

Aktif Üye
Amore peki bu tasın üstündeki kanalların acık tarafı nereye bakıyor o 100 m ilerideki yıgma taslara mı bakıyor...????
kanalların açık yönünü bilmiyorumda boyun altında malzeme aranmış kafası kırılmış kırılmamış olduğunu düşününce baktığı yönde yaklaşık 150-200 mt yoktur bu yığmalar noyan