Bu Tospa işe yarar mı :)

PiSaGoR

Engellendi
:) para ile pull ile isim olmaz çok şükür
18 vilayet gezdim rica ile
birsey dediğim istediğim yok zor iş diyorum
lafimin arkasındayım bakalım ne olacak
hakkında hayırlısı olsun beni yanlış anlama sevkini kırmak istemem zamanı gelince beni anarsin!
Seni hiç mali bulup ta arayan oldu mu ?
Ama bu üslupla konustu gun biri
Bu arkadaşlar ne diye seni arasiarasinlar kendini deşifre etsinler
Burda kimin kim olduğu ne olduğu belli deyil
Aranızda insan emeğine göz diken
Istihbaratçı mi yok elbet var
Ama onlar avucunu yalasin
Bir ta

PiSaGoR

Engellendi
şevk kırılacak bir durum yok.sen yardım için yazılanada muhalefetsin.demek istediğimi anlamıyosun.18 il gezmişsen şunu diyemiyosun ozaman.burası zordur bilgi tecrübe ister cihaz ister isterseniz yardımcı olayım yada yardımcı olsunlar cihazlarıyla demiyosunda Pisagor ustaya sanki tepki gibi gider yardım edersin ozaman diyosun.olayın zor olduğunu zaten yazdılar bunun bilincindeyiz.bir iki günde olmayacağınıda biliyoruz.belki tecrübeli bir ekip arkadaşalrı buluruz.önemli olan doğru adımı atacak yeri tesbit etmek ve doğru yerden başlamak bizde bunun için kafamızdaki soruları soruyoruz.ayrıca belediye başkanına gerek yok olayın olduğu yer kuş uçmaz kervan geçmez bir yer sıkıntı yok yani.ne belediye bakanı nede kaymakam gelecek bir yer
Ama ben ciddi olarak yazdım onuda belirttim
Taş atıp kolum yorulmayacak
Yer tespiti yapar hayır duası alır çıkar gelirim
Kimin ne söylediği umrumda deyil

CooL

Bilgili Üye
saolasın PiSaGoR ustam.biz zaten kafamızdaki sorulara cevap alıyoruz buradaki tecrübeli bilinçli arkadaşlardan.kimin hgi nyeteyaklaştığıda zaten yazılarından belli oluyor.bizde bir işte kimin emeği olursa emeğini alır.Arkadaş iş ağır diyorda müjdelikleri olabilir bunun için yorum yapamıyor.demekki bişey almak için ağır işçilikten önce müjdeliğini alabilirsin oda sana yeter diyemiyor ve olaya vakıf değil.kolay sanılan iş bile nasip değilse bir şekilde ulaşamazsın.zor dersin nasipse bakmışsın yaradanım sana onu kolaylaştırmış.karşına doğru kişileri çıkartarak doğru yerden başlattırılarak nasiplenir alısın nasip herşeyin başı

PiSaGoR

Engellendi
Isteyen istediği şekilde konussun burası bir paylaşım sitesi
Yardım için gelen herkes istediği kadar soracak
Buranın sorumluları olsun içinden ve kalbinden yardım etme maksadı geçen herkeste konuya dahil olup düşüncelerini bilgileri doğrultusunda
Yardıma muhtaç kişiye katkıda bulunur
Kedi uzanamadigi cigere mundar der
Siz onu bunu bos verin
Konuyu ilk bahara kadar ezber edinin
Hava şartları el verdiğinde gerekli keşif ve yer analizlerini yapın baktiniz olmadı ben doğuya geçerken bir cayinizi içmeye gelirim
Şimdiden soylim duramam :)

CooL

Bilgili Üye
işte olay budur ya.hay ağzıa sağlık ustam ya.ne zama itersen buyur el ustam bu tarfta başka erdede iin olsabuyur gel çayımız yemeğmiz hazır utam

Kristof34

DogacıyıZ
Ekli dosyayı görüntüle 124878

Bu mesafeyi ölçün. Tam ortasından 5 mt indiğinizde mezarı bulursunuz. Kaplumbağa yerinde değil deprem veya insan eli ile bir şekilde yerinden oynatılmış. Yakınında Dere yok baktığı yönde mağara yoksa hedef işaretlediğim yerin tam ortasıdır. Müjde için kaplumbağanın kıç tarafından 50 - 60 cm toprak altına inin yumurta çıkmazsa müjde kaplumbaganın kabuğu altında sıvama kasa içindedir.

C

caution

Misafir
Ekli dosyayı görüntüle 130942

işaretledığım noktanın etrafıını acabılme ımkanınız oldumu, o destekmı yapıyor yoksa orası acılmasın dıye ağırlık olsun dıye mı ustune konulmus
kesımlerı cok duz ve ıscılıklı olarak göruyorum buresımde o parcayı cekıp alabılme ımkanınız olabılır mı yukarıyı askıya alarak yada destekleyerek

CooL

Bilgili Üye
Caution ustam orasının yandan görünümü konuda zaten mevcuttur.konu açılımına baktığınızda nasıl bir kaya görünüyor ve baktığınız noktanın nasıl olduğu rahatlıkla görülebiliyor saygılar

kabakburgiba

Operatör
eh baharda geliyor.pisagor usta hadi bakam.ben olsam herşeyi anlatırdım,bakalım sonuç ne olacak.hava bu ara yine berbat kar yağar şimdi oralara.

CooL

Bilgili Üye
Arada yağmurlu olsada şuanda kar görünmüyor yağsada fazla kalmaz artık

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konuyu açan arkadaşa soruyorum

bu kadar yoruma karşılık ne gibi bir işlem yaptın bizimde bilmemiz gerekiyor mübarek