Bu Vadide Daha Neler var?

Jaguar

Yeni Üye
burası yaşam alanı kesinlikle bir gizli yapılaşma var burada iç tüneller vs. çevre de su var korunaklı bir bölge gibi yakınlarda işlemeye uygun tarim alanı da vardır.

yusuf enver

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 204829pamuk kaleye gittiğimde oradaki kazıların 100 küsür senedir devam ettiğini ve halihazırda % 10 gibi bir yerin gün yüzüne çıkarıldığını öğrendiğimde çok şaşırmıştım :) yeriniz çok güzel siz değil torununuz bile burada çalışır diye düşünüyorum :227:

Efendi51

Bilgili Üye
bu konuya son iki resim

Ekli dosyayı görüntüle 204780

inşallah bu son paylaştığın yerlerden bi sonuca ulaşacaksın.emeklerinin karşılığını alman dileğiyle...:242:
Feda ustam çok teşekkür ediyorum; oralara bakacam inşallah, hayırlısı olsun ama, bunun yanında aynı şekilde bir yer daha var ki, burdan çok dahagüzel, karşıdan bakınca insan suretinde bir yer orası da açılmış ve içerisi 3 katlı kayaya oyulmuş saray tarzı bir yer, içinde kraliçe resmi var onu daartık diğer konuda atacam inşallah; ona da ayrı konu açmayı düşünüyordum, 2 adet resim atayım siz bir görün, tüm ustalar buyrun yusuf enver may77 bozoklu kazama uçmuş BulursamKader25 Jaguar The Thing fatih7979

Feda

Bilgili Üye
Efendi51 sakin,sırayla,emniyetle...kafanı bölme.benim yada ustaların işaretlediği bi kare yeri gelcek seni bi gün ugrastırcak.yani ilk paylaştığın yerler seni uzun süre oyalayacak zaten.evet burasıda cok güzel ama paylaştıkca kafan karışcak onumu yapsam burayamı baksam vs. Bi hedef koy güzel kardeşim kafanı bölmeden sakin sakin...sonra 100 tane daha yer paylaş önemli değil hepsine bakarız.sonuçta sende biliyosun ki burda tek düşünce diğerine yardımdır.allaha emanetsin...

Efendi51

Bilgili Üye
@Efendi51 sakin,sırayla,emniyetle...kafanı bölme.benim yada ustaların işaretlediği bi kare yeri gelcek seni bi gün ugrastırcak.yani ilk paylaştığın yerler seni uzun süre oyalayacak zaten.evet burasıda cok güzel ama paylaştıkca kafan karışcak onumu yapsam burayamı baksam vs. Bi hedef koy güzel kardeşim kafanı bölmeden sakin sakin...sonra 100 tane daha yer paylaş önemli değil hepsine bakarız.sonuçta sende biliyosun ki burda tek düşünce diğerine yardımdır.allaha emanetsin...
Feda ustam yer nasıl bir yer onu belirttim , gerçekten harika lar diyarı, hakkını zı helal ediniz, sizde Allah a emanet olun selam ve saygılarımla

Feda

Bilgili Üye
Bu yılan diye işaretlediğin fotonun hemen sağ tarafı.gerçekten muazzam yer.görmek gezmek havasını solumak bile bana yeter açıkcası.bişey yapmadımki.helal olsun.nedemek...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Efendi51 üstadım bu vadinin her yerinde birşeyler var. 10 ekip girse 10 sene çalışır. Maddi durumun ve ekibin yeterli ise yazılan çizilen biryerlerden başlamak gerekli.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
sanıyorum komple nekropol alanı ama hangi antik yerleşime ait onu araştırmak lazım
açılmış kaya mezarları açılmamışları için kılavuz niteliğinde
uzun kanal olan kayanın önündeki düzlük kısımda lahit çıkma ihtimali yüksek

Efendi51

Bilgili Üye
uçmuş ustAm burası da dünkü konuyla aynı bölge bu derenin aşağı tarafı bunlara da bir göz atın bakalım kolay gelsin