Bu Vadide Daha Neler var?

Efendi51

Bilgili Üye
ikinci resimdeki yer ana merkez diyelim; diğer resimler 2. resmin tam karşısı aşağısı yukarısında kalıyor. 2. resimdeki yer açılmış bir yer ama, çevrede çekiç değmemiş taş yok, o kadar zengin diyebiliriz,
ustalar bu vadi başlı başına kare kare incelenmesi gereken bir yer, daha önce de açtığım konular bu vadiden bazı yerlerde vardı, bunlara ne dersiniz abilerim benim, ilginize çok teşekkür ediyorum, ilave resimlerimde olacak, hepinize kolay gelsin

Efendi51

Bilgili Üye
ilave resimlerim

aynı yer farklı resimler ustalar may77 ustam özellikle burda sizden özel yorumlar bekliyorum, sizin hakkınız çoğaldı abicim, inşallah birgün helalleşiriz, burası gerçekten çok özel biir yer, açacağım dahabaşka konularda var burdan şimdilik bu kadar, canım benim eline sağlık, sağlıcakla kal Allaha emanet ol

Son düzenleme:

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

zamanım kısıtlı olunca çok bakamadım ama delik açılmış yerler var gibi birde kapama gibi olan yerler.kolay gelsin.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla üstad yer güzel acilmis yerler var gibi gozukuyor tam mezarlik alani o acilanlar acilmayanlarin yaninda devede kulaktir..bu gibi yerleri degil resimlerden ciplak gozle bile tespit etmek zordur.benim tavsiyem al eline cubugu bosluk tespitine yonel..birde acilmis yerlerin kapama kalinliklarina bakin cok fayadasi olur tespit sirasinda size

Efendi51

Bilgili Üye
alaçamlı ustam burası da haçlı mağra ile aynı yer dere kenarı burda nevar neyok, orda ki mağara yorumları için teşekkür teşekkürler abiciğim araştırıyoruz hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
Efendi51 dostum yerin güzel bunu herkes söyledi hayırlı olsun peki önceki konu hakkında ustalardan onlarca yorum aldınız ustalar elinden gelen yardımı yaptı size ve fotograflarda ilgilenmeniz gereken yerleri gösterdi orada çalışma yaptınızmı yapmadıysanız orasını sonuçlandırmadan neden yeni konu açtınız bence bu şekilde kafanız karışır zaten bölge sizde gelen giden yok başladığınız yerden devam etmenizi öneririm kolay gelsin dostum

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 204625buraların yakın resımlerını cekın okla gosterdıgım yer ozellıkle çekın sarı reklı yer kare oyma yakınlarında kayada mezar vardır resım çekın

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 204629 sevgili kardeşim aslında söylenecek çok nokta var iki yer işaretledim ustalar da gördüklerini yazmış burda asıl önemli olan senin neler yapacağın noktalrdan birinde çalışma başlat çalımların aşamalarını bizimle paylaş gerekli yardımı sana sağlayalım birşeyler öğrenmek tabiki önemli ama burdaki güzel insanlar sizin için bukadar çabalarken sizinde gerekli çalışmaları yapıp burada paylaşa bilirsiniz.

Feda

Bilgili Üye
akşam daha detaylı bakıcam,işaretlenenler dışında ekstra bişey görürsem rahatsız ederim...