bu yazıyı okuyan varmı

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
yunanistanda yasiyorum evet a,a bulgarca ve ruscala ne alakam olabilirki onu anlamadim. yunanistanda yasiyanlar bulgarca ve rusca mi biliyor?
Merhaba bende yazın çok sık yunana giderim arkadaşlarım var..Özellikle vasillis ve paola dinlemek için.ıeara odos,paralia,kassandra ?

Paylaştığınız görseldeki yazılar eski greek harfleridir.Yazıda bir manastırdan bahsediyor.Yanlız hazırlanan içerik sahte olduğu için detaya girmedim ve çeviri yapmadım.Hiç bir kelime birbirini tamamlamıyor..Başlı başına yazılmış anlamsız kelimeler.

Özellikle belirtmek istiyorum bu tarz haritalarda orjinal olanlarda kutsal yapılar çizim yapılmaz.Kutsal yapıların gösteriliş şekli + işaret olarak betimleme yapılır harita üzerinde.Aynı şekilde kuyudan bahsedilmiş kuyu işareti haritalar üzerinde O bu şekil gösterilir çizim yapılmaz.Kapalı kuyu ise iç içe O olarak belirtilir.Bunun gibi detaylar vardır.

Mesela paylaştığınız görselde hem yazılmış hem çizim yapılmış manastır duvarındaki taşta diye ☺siz olsanız bu şekil sakladığınız birşeyi aleni çizim yaparmısınız ?

Son düzenleme: