Bu zamana kadar hoca yardımıyla sonuca ulaşan oldu mu?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Saf insanları dolandırıp kandırmak için kurulu bir düzendir .
Arkelojik bir kazı ekibinde hacı hoca gören varmı ? Yada çarpılan ? Haşırtı huşurtu duyan ? Başka kılıkta görünen ?

Bunlar kahve köşelerinde bir dal sigarayı , bir bardak çayı başkalarının sırtından geçinen hoca görünümlü iblislerin ta kendileri . Zaten inansa ,tekamül etse gelip sana 10 mtre kazdırıp yeme içme geçinip , paket paket sigara aldırıp sonunda da cinler malı götürmüş , yer değiştirmiş deme cürretinden kaçınır ,kul hakkı yemenin sakıncalarını bilir .
Bu işler İlimle olur , Bilimle olur ,teknoloji ile olur .
Elhamdülillah Müslumanım , yüce kitabımız KUR'AN-I KERİM'mizide defalarca okudum . Ülkemizde çatır çatır her gün binlerce yer açılıyor , hacıya hocaya gereği yok az ensesi kalın o kadar . Onlar neden çarpılıp gayipten ses duyup kaçmıyorlar ?
Yada başka bir ülkede ,sadece ülkemizde değilki bu antik yaşam ,başka bir hristiyan ülkesinde adam mezar açmak için gelip burdan hoca mı götürüyor ?
Korkunun ecele faydası yok . Sen aha geldiler aha gidiyolar diye diye gidersen , bu hoca işine girip bilinç altına sokarsa o şarlatan onu ; kürekle toprak atarken çalının çıtırtısını duyunca kaçarsın tabi . Roma dönemi bir mezar açılırken , günümüz dini ile ne alakası var ? O kişiyi o zaman ki inanç ve görüşe göre defnettiler .
Bunların hepsinin açıklaması var sonuçta müslüman mezarı açmılmıyor ,roma dönemindeki adamın ne işi var hacı hocayla .

Nil

Engellendi
bikere bu işlere bakanlara hoca denmemesi lazım bence , bu arada kazdığımız topraktan tut çıkan taşa kadar biliyorlar cinnileri söylüyor ama iş ekonomiye gelince askıda kalıyor

codex

Aktif Üye
Gecen sene vefat eden perili bir agabeyin zengin ettigi bir kac kisiyi taniyorum. Banada bir kac yer gostermisti ama inanmamistim. Cenazesinde bu zenginlerden birisi bana Allah agabeyden razi olsun, sayesinde beni zengin etti demisti. Dedigine gore 3 yerden ermeni altini cikarttirmis. Bu arkadas su an enerji ve insaat sektorunde , devlete de elektrik satiyor . Nereden nereye :) Digerleride ayni sekilde zengin olmus. Cenazeden sonra bana gosterdigi yerin birisini jeoloji muhendisi bir arkadasima baktirmistim. Hortumlu Mala ile bakmisti. Rahmetlinin soylediklerinin hemen hemen aynisini cihazda grafiksel olarak cikartmisti. Ya kismet bakalim insallah bi talihde bize vurur.