Bu zannedersem gerçekten cin gözleri..

westsilwer

Member
ArKADAŞLAR SİZLERİNDE GÖRMESİNİ İSTEDİM..iKİ ARKADAŞ MACERA OLSUN DİYE CİN Lİ MEKANLARI GEZİP YOUTUBEDE PAYLAŞIYORLAR..AŞAĞIDA VERDİĞİM VİDEOYU MUTLAKA İZLEYİN AMA SİZE TAVSİYEM GECE KARANLIKTA İZLEYİN..KULAKLIGINIZDA VARSA TAKIN SESİ AÇIN...

ŞİMDİ BU VERDİĞİM LİNKTEKİ VİDEONUN 40:32 DAKİKASINA ŞİMDİLİK BİR BAKIN...VİDEODA MONTAJ YOK...MEKAN ESKİ BİR RUM KİLİSESİ
Bir hatırlatma yapıyım gece karanlıkta hiç bir hayvanın gözleri kırmızı parlamaz...

https://www.youtube.com/watch?v=FC90kvj-2Qo

(Amacım reklam değil tanımıyorum bu şahısları fakat takdiri hakediyorlar...)Kanallarına abone olun çektikleri diğer videolarıda izleyin..Adamlar mezarlıkta bile bir gece geçirmişler :) kıbledere köyüne davutlu köyünede gideceklerini söylüyorlar...Şaşırmış bunlar iyice adamlarda iyi cesaret var..Daha yeni başladık diyorlar
:)

Son düzenleme:

ÖMER HATTAB

Editör
@westsilwer
usta affınıza sığınarak bir kaç hususa dikkat çekmek istiyorum
yazıyı büyük puntolarla yazmanız uygun değil
ikincisi videoyu izlemedim lakin gece bir çok hayvanın gözleri ışık vurunca parlar
bunu gece tavşan avı yapanlar çok iyi bilir
üçüncüsü cinler kendi şekilleriyle gözükmez,buna dair ciddi deliler var,
başka hayvan kılıklarına girerler,yılan ayı köpek vs şeklinde.
selametle k.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hiç inandırıcı değiller ve o ışıkları herkes dikkat çekmek için rahatlıkla yapabilir ve böyle bişeye denk bile gelinse kameranın çekme şansı bile olamaz ve bu iş şakaya gelecek bi olay olamaz her gece değil tek bi gece bi tane olaya karışsınlar bidaha yapacaklarını sanmam saygı vede sevgilerimle bu tip olaylardan uzak durunuz

Cani bebe06

Bilgili Üye
arkadaşlr sikuntulu yerlerde bunlari götürmek lazm.:)

Cani bebe06

Bilgili Üye
öyle bişey olsa ...onlar küçük dillerini yutaaar.:) :)

malibu_18

Bilgili Üye
kabeden havalanan melek videosu kadar komik bulmadım :D

saftilki

Moderatör
Moderatör
bundan yaklaşık 14 yıl kadar önceydi, textilde son ütücüydüm, işyerinin bodrum katı yemekhanedir, 10 çayını demlemek için indim semaver kaynamış,
kuru çayı hazneye koydum, hemen yanımdan toz bulutsu bişi geçti önce aldırmadım, bardakları yıkadım,
1 dk gibi süre sonra geri geçti sağdan soltarafıma, o an anladımki bunlar cinni'lerdi,
bütün tüylerim diken diken oldu ve dondum kaldım o anda, ama biraz durduktan sonra amaaan be ne halt yiyeceklerki bana dedim ve çıktım üst kata,
saat 10 oldu herkes indi çaya, aşçı kadın çay ve kahve falı bakıyordu orada, hatta birkaç hafta öncesi de bakmıştı,
durumu ona anlattım kadın gülmekten yıkılıyor, ve ekledi doğrudur burası tam onların yaşam alanına elverişli bir yer dedi,
semaverin sıcak suyunu dökerken besmele çekmeyi sakın unutma dedi,
kaynar suyu üzerlerine dökme ihtimalim çok yüksekmiş, hatta onları yakarsam intikam alma hakları varmış,

cin diye adını anarsan sana gelirlermiş miş bunlarada kanmayın,
toplum olarak çoğunluk bu yüzden cinniler hakkında hiçbirşey okumazlar dinlemezler,
işte burada büyük bir hata mevcut,
yaşam alanlarını bilmeyen herkese anlatılmalıdır, ne yer ne içerler, nerelerde bulunurlar, kimlere neden sataşırlar,
banyo ve tuvaletin ikisi bir arada olmasının tehlikesine de değinmeden geçemem, çünkü tuvalet en sık uğrak yerleridir dışkı ile beslenirler,
bebeklerin sebepsiz yere ağlamaları, aniden sıçramaları, huzursuz davranışları da zaman zaman cinni'lere bağlanılabilir,

konu video ile ilgili idi ama arkadaşlar gereken yorumu yapmışlar, bende kısaca bildiklerimi özetlemek uyarmak istedim,