Buda domuz basi yorumlarinizi bekliyorum!!

SAHBAZ

Bilgili Üye
işaretli kısıma bakarsanız, bu kısım rengi ana kayadan çok farklı.bana ana kayadan bi parça kopmuş gibi geldi.ben işarete pek inanmadım.2 foto,bak bakabildiğin kadar.ama nereye kadar.keşke daha detay olsa idi.görüntüleme yönünden ben kocaman bi sıfır verdim ustama.(haaa okadarda saf değilim.burda bi gizem saklıyor.)biraz iğneleyim ki ağzındaki baklayı çıkarsın.
Aydinlatcam seni ustam gorsel olarak biraz zamana ihtiyacim var foto olarak tam net istenileni vermis olmayabilirim ustam ama domuz basi gozleriyle sag carrpazina bakiyor agzindada ayak izi var bu sifrelemenin manasini cozemedim hee baktigi yerde kalp isareti mevcut oda konularimda var usta

kabakburgiba

Operatör
senin domuz yan yatmış.kalbe iyi bak ortada bi çizgi varmı.erkeğin kalbine giden yol kadından geçermiş.kalp te domuz gibi yan mı yatmış.domuzun yağınıda hatırlatırım.benim evin kapısına domuz yağı sürmüşlerdi.

Turko

Uzman
Yorumları okudum. Değerli yorumlar gelmiş. Yazı çizi işlerine girmeden kısaca özet geçmek istiyorum. Öncelikle ustaya rast gelsin. Domuz olarak gördüğünüz yarasa işaretidir. nadir işarettir. Ben yarasa işaretini gördüm çözdüm diyene yok daha neler bakışı atarım :) Yarasanin kulaklarına dikkat lütfen. Sağ alt köşede yüzer şekilde kurbağa. Yarasanin altında öküz başı. Öküz ün sol boynuz ucunda resmin sol kısmında kesik penis . Penisin üstünde sağ boynuza nisane olan iki bogumlu yılan var. Telefondan girdiğim için net göremediğim iki figür daha var . Şu an şehir dışındayım . Dönünce pc başında gereken yazı çizi işlerini yaparız. Çevre resimlerini ayarla sen. Yakın çevresinde kayda değer güzel bir son nokta bulamazsak sırf yarasa figürü ne sebeb dönem sahtesi diyip kacicam :)

Farketmez

Yeni Üye
Merhaba şunu asla unutmayın işaretle aşınma, ereziyon, deforme ve yıpransada eksik olsa bile kusursuz olur, bu bize emek verilerek yapılan bir işaret olduğunu gösteriri, çatlaklara, aşınımş şeklile yakın olmuş kaya, taş parçaları ile uğraşıp zaman harcamayın, ben doğal buldum, saygılar.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Yorumları okudum. Değerli yorumlar gelmiş. Yazı çizi işlerine girmeden kısaca özet geçmek istiyorum. Öncelikle ustaya rast gelsin. Domuz olarak gördüğünüz yarasa işaretidir. nadir işarettir. Ben yarasa işaretini gördüm çözdüm diyene yok daha neler bakışı atarım :) Yarasanin kulaklarına dikkat lütfen. Sağ alt köşede yüzer şekilde kurbağa. Yarasanin altında öküz başı. Öküz ün sol boynuz ucunda resmin sol kısmında kesik penis . Penisin üstünde sağ boynuza nisane olan iki bogumlu yılan var. Telefondan girdiğim için net göremediğim iki figür daha var . Şu an şehir dışındayım . Dönünce pc başında gereken yazı çizi işlerini yaparız. Çevre resimlerini ayarla sen. Yakın çevresinde kayda değer güzel bir son nokta bulamazsak sırf yarasa figürü ne sebeb dönem sahtesi diyip kacicam :)
Yorumlarinin renk katacagina eminim ben o acidan bakmamistim devami gelecek ustam...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Domuz basi diyorum ustam bende lakin sifresini kiramadim
Sifresini kiralim diye oyle yazdim ustam.
Cevre resimlerini eklemeden olmaz.
Hemide kaliteli resimler olsun.
Biliyorsun eskiya dunyaya hukumdar olmamis hic.
İnsallah nasibindir.