Buda domuz basi yorumlarinizi bekliyorum!!

SAHBAZ

Bilgili Üye
Sagol kardesim kimi goz vardir bakar gbtsini cikarir sana oyle ustalarimiz mevcut bu sitede lakin ben sifresini cozemedigim icin her yorumu dikkatle takip ediyorum fikir catismalarindan hakikat dogar saygilar

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sagol kardesim kimi goz vardir bakar gbtsini cikarir sana oyle ustalarimiz mevcut bu sitede lakin ben sifresini cozemedigim icin her yorumu dikkatle takip ediyorum fikir catismalarindan hakikat dogar saygilar
Fotolarini tavugun gidis istikametine gore yogunlastirsan sonuca yaklasman daha kolay olacak gibi.. Zatten domuzda tavuga bakiyorr.

Turko

Uzman
Neresi burası demiştin ilginç enteresan . Tamamen doğal bence doğal yani uğraşma yer neresiydi

acemi 55

Bilgili Üye
sadece benzetmekten ibaret en ufak bir işçilik dahi yok bu fotografta yeni foto çekin birde öyle bakalım bu şekliyle dogal

SAHBAZ

Bilgili Üye
Yeni yorumlara acik beyler dusuncenizi paylasin tecrubemiz artsin

SAHBAZ

Bilgili Üye
sadece benzetmekten ibaret en ufak bir işçilik dahi yok bu fotografta yeni foto çekin birde öyle bakalım bu şekliyle dogal
Anliyorum foto eksikligim var evet farzet domuz basi ve gozleriyle sag capraza bakiyor agzinda ayak izi var yoruma acik

kabakburgiba

Operatör
işaretli kısıma bakarsanız, bu kısım rengi ana kayadan çok farklı.bana ana kayadan bi parça kopmuş gibi geldi.ben işarete pek inanmadım.2 foto,bak bakabildiğin kadar.ama nereye kadar.keşke daha detay olsa idi.görüntüleme yönünden ben kocaman bi sıfır verdim ustama.(haaa okadarda saf değilim.burda bi gizem saklıyor.)biraz iğneleyim ki ağzındaki baklayı çıkarsın.