BulursamKader25 ustamın bahsettiği çubuklar

Çırakgenç

Member
Ekli dosyayı görüntüle 222337Ekli dosyayı görüntüle 222338 Selamın aleyküm sevgili ustalarım.Allah herkesin işini gücünü rast getirsin ben dün gördüğnüz gibi çubuklark elime aldım çok şükür BulursamKader25 ustamın yazılarındaki çubuklar en kısa zamanda arazide deneyip yorumlarımı sizlerle paylaşacağım birde BulursamKader25 ustam bükmeden kaynaklı gümüş çubukta 1 mm uzunluk farkı oldu aleminyum çubukta yarım santim etki edermi.Ustam aleminyumlar ağır geldi elimde zorla çalışıyor gümüşlerde sorun yok çok hızlı tepki gösterdi şunu ilave edeyim bende metalde sol karnımda sağ dik oluyor gümüş işareti veriyor neodyum mıknatısa gelince 15x2 bulabildim internette olur mu

saftilki

Moderatör
Moderatör
bana alpek yani havai hava hattı kablo larda bulunan aleminyum daha ideal gibi geliyor

Çırakgenç

Member
GERMO abi haklısın insan o tutkuya heyecana kapılmıyor değil abi çubuk ile aramıyacağız da neyle arayacağız durumlarımız çok çok iyi olsa zaten şuan bu konu hakkında konuşmazdık bir mala alacak paramız olmadığı için eldeki alternatiflere mecburuz

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 222337Ekli dosyayı görüntüle 222338 Selamın aleyküm sevgili ustalarım.

ALEYKUMSELAM KARDASİM.

Allah herkesin işini gücünü rast getirsin ben dün gördüğnüz gibi çubuklark elime aldım çok şükür BulursamKader25 ustamın yazılarındaki çubuklar en kısa zamanda arazide deneyip yorumlarımı sizlerle paylaşacağım birde BulursamKader25 ustam bükmeden kaynaklı gümüş çubukta 1 mm uzunluk farkı oldu aleminyum çubukta yarım santim etki edermi.

SORUN OLMAZ.

Ustam aleminyumlar ağır geldi elimde zorla çalışıyor

KULLANDİKCA ALİŞIRSIN.
PLASTİK BORUDAN 2 ADET 10 CM.LİK
KUNDAK YAP. KUNDAKLA KULLAN.
HALA İSTEDİGİN VERİMİ ALAMAZSAN
DAHA İNCE ALEMİNYUM TELLERDENDE YAPABİLİRSİN. ALEMİNYUM KAYNAK TELİ 4 MM ALABİLİRSİN. 50 CM. OLARAK SATİLİR. 2 ADET ALİRSİN. 7-8 LİRA CİVARİNDAYDİ. KUR ARTİSİNDAN SONRA BELKİ BİRAZ ARTMİSTİR AMMA 10 LİRAYİ GECMEZ SANİRİM.

gümüşlerde sorun yok çok hızlı tepki gösterdi şunu ilave edeyim bende metalde sol karnımda sağ dik oluyor gümüş işareti veriyor neodyum mıknatısa gelince 15x2 bulabildim internette olur mu

EVET OLUR BU OLCULER DE.
Konuyu gec gordum.
Hakkini helal et.

Cubuk ve sistem tamam olunca,
Sitedeki yazilari tekrar oku ve antiramanlara basla insallah.

Kolay Gelsin.

Çırakgenç

Member
BulursamKader25 ustam bu konuyu açmamdaki sebepte arkadaşlarımızın maliyetleri görmeleri senin yazılarındaki bahsettiğin çubuklar olması insanlar nereden alabilirim veya kaç para gibi yorumlar gördüm isterseniz sitenin linkini atabilirim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Çırakgenç kardesim ben ozellikle aleminyumla ilgilendigim icin mumkunse nerden aldigin hakkjnda bilgi verirsen sevinirim.burda adres verme link verme sikinti olacaksa ozelden msj atarsaan sevinirim..

Çırakgenç

Member
OsiriS ustam hakkını helal et uzun zaman oldu siteye girmeye fırsat bile bulamadın metal.net ten aldım

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@OsiriS ustam hakkını helal et uzun zaman oldu siteye girmeye fırsat bile bulamadın metal.net ten aldım
@Çırakgenç kardeş nasıl peki bu çubuklarla çalıştın mı? sonuç nasıl? izlenimler nedir? sana tavsiyem özellikle aliminyum çubukla sadece eline hiç bişe almadan bakarsan sana boşluk, oda,mahsen,tünel, vs, yer altında içinde hava boşluğu olan şeyler bulacaktır, yine aliminyum çubuk ve sağ avuç içinde çelik yüzük olursa sana, yer altında gömülü metal objeler bulacaktır....gümüş çubuk ise sağ avuç içine ne aldıysan onu bulacaktır, ancak neodyum mıknatıs bunda şart.. kolay gelsin

Çırakgenç

Member
Apollon01 abi ben uzun zamandır denedim ama güvenemedim dediğin gibi doğru çıkıyor gümüş çubuk boşlukta da aleminyum ile aynı eline boş çalmak al aynı görevi görüyor geçen mala gpr ile test ettik bu sistem doğru bu şekilde devam edin ama iyice emin olun birkez denemeyle sakın karar vermeyin gümüş çubuğumda mıknatıs ta var bütün bilgi tecrübemi bu siteden öğrendim ve mala ile kontrol ettiğimde doğru olduğunu gördük hepinize teşekkür ederim ?