Bundan 500 tane kadar çıktı ederi nedir ?

Arcadius

Member
Usta theodosius iki oglu honorius ve arcadius bunlara ait paralar dı bir tl büyüklüğünden başlayıp 25 kuruş kadar olanda vardı 100-150 tane büyük vardı gerisi her boyda işte hepsi bin lira ya gitti yüksek bir kayalıgın ucuna koymuşlar günümüz şartlarında tırmanmak çıkmak yürek ister kaya dogal sebepler ile patlayınca aşagı düşmüş paralar iki üç m kareye dağılmış

hades40

Bilgili Üye
Usta theodosius iki oglu honorius ve arcadius bunlara ait paralar dı bir tl büyüklüğünden başlayıp 25 kuruş kadar olanda vardı 100-150 tane büyük vardı gerisi her boyda işte hepsi bin lira ya gitti yüksek bir kayalıgın ucuna koymuşlar günümüz şartlarında tırmanmak çıkmak yürek ister kaya dogal sebepler ile patlayınca aşagı düşmüş paralar iki üç m kareye dağılmış
Oldukça şanslısın üç beş kuruşta olsa cebine girmiş hayırlı olsun....

Arcadius

Member
Motor aldım usta biraz üste koydum atla zor oluyor du

C

caution

Misafir
Hayırlı olsun arkadasım zekatını vermeyi unutma !!!

Birde gıck oldum az hani söylemeden geçemeyeceğim biz de bir iki tane bulmak için 2 saat geziyoz
saka bir yana tek tek cihazı ile dolaş sen yine etrafı birde hepsini birden verme 5 tane kondisyonu iyi olanı koyucaksın 50 tane kötü olanı öyle ver birdahakine :244:

Arcadius

Member
Hayırlı olsun arkadasım zekatını vermeyi unutma !!!

Birde gıck oldum az hani söylemeden geçemeyeceğim biz de bir iki tane bulmak için 2 saat geziyoz
saka bir yana tek tek cihazı ile dolaş sen yine etrafı birde hepsini birden verme 5 tane kondisyonu iyi olanı koyucaksın 50 tane kötü olanı öyle ver birdahakine :244:
Usta sen bir iki tane için 2 saat geziyormuşsun. Ben 3 yıldır geziyorum bir iki tane için:) nasip dedin ya harbiden de öyle nasip işte yani çıktıgı yeri görsen imkan vermezsin bir kaya üzerinde üç dört metre kare toprak yukarıda ki yüksek kayalıktan patlamış hala gittiğimde üç.beş çıkar oradan bu gün gittim yine bir toplu rast geldi otuz kadar ama onuda greyder patlatmış dağıtmış parayı arazide çakıl taşlı oldugu için öldürmüş parayı nasip işte usta allah makinanı şaşırtmasın :)

Kristof34

DogacıyıZ
Arcadius bronze coins price : 30 $
Honorius bronce coins price : 70 $

Bunlar yurtdışı fiyatları.

Yurt içinde arcadius 25 TL
Yurt içinde honorius 35 TL

Hesabını sen yap şimdi bakalım kârdamısın zararda mı? Hem ben muhasebecimiyim canım kahkaha

D

deniz_efe

Misafir

Hesabını sen yap şimdi bakalım kârdamısın zararda mı? Hem ben muhasebecimiyim canım kahkaha
Vallaha iyi haber midir yoksa kötü mü ben de bilemedim ?
Arkadaş şimdi diğer döküntüler için oraya çadır da kurar ellaham ...
:200:

Arcadius

Member

Theodosius ta vardı usta bunların babasıymış :) olsun azda olsa uğraştığımız işin ekmeğini yedik allaha şükür usta:)

Arcadius

Member
Kaya ya ine çıka usandım usta usandım :) yok temizledim çok fazlada uğraşmadım zaten şimdi ama gidip birisi bura ile ugraşmışlar deyip gezer dolaşır emek verir beyazını sarısını bulur oda koyar :)

Arcadius

Member
Vallaha iyi haber midir yoksa kötü mü ben de bilemedim ?
Arkadaş şimdi diğer döküntüler için oraya çadır da kurar ellaham ...
:200:
Yok dün çıktı yine buna benzer 30 tane falan ufaklardan dağılmış ama biraz topladım baktım aynı günlük iki üç tane toplayan arkadaşlara kalsın dedim para etmese de umut eder sonuçta :)