• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bunlar ambar mı mezar mı yada başka bir şey mi ?

albayakamos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Afyon demen kafi zaten :)
Sazanımız çoktur kardeş sen sil de onlar haritadan silerler demek istediğimi anladınız.
Cihaz konusunda yardımcı olamıcam fakat sitede çubuk ile alakalı konular var hevesiniz varsa araştırabilrisiniz.
Neyi sileyim anlamadım haritadan neyi silerler ? Başıma bir şey mi gelir yani

albayakamos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
" tarihe olan saygı ne yazık ki 0 . " lafınıza isnaten söyledim.
Anladım teşekkürler. Tespit ettiğim çok yer var geziyorum sürekli çok keyif aldığım bir şey tarihe merağım var bilhassa yaşadığım yerin tarihine. Fotoğrafları burda paylaşıp sorsam küfür yemem kimseden değil mi

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moderatör
Anladım teşekkürler. Tespit ettiğim çok yer var geziyorum sürekli çok keyif aldığım bir şey tarihe merağım var bilhassa yaşadığım yerin tarihine. Fotoğrafları burda paylaşıp sorsam küfür yemem kimseden değil mi

Rica ederim.

Ne münasebet öyle bir saygısızlık olmaz burada.
Faydalı görselleri paylaşabilirsiniz.
Gerekli olan görsellerdede yorum alabilirsiniz.

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Görsel bir konu aç gözümüz gönlümüz güzelik görsün

albayakamos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Görsel bir konu aç gözümüz gönlümüz güzelik görsün
Pazar gününü bunlara ayırdım tamamen sabah erkenden kalkıp çantamı alıp çıkıyorum geziye inşallah. Herkesin bildiği yerler var fakat bir de herkesin bilmediği el değmemiş yerler var hep fotoğraf çekeceğim paylaşacağım burda tabi kızmazsa kimse

kaynak

Moderatör
Pazar gününü bunlara ayırdım tamamen sabah erkenden kalkıp çantamı alıp çıkıyorum geziye inşallah. Herkesin bildiği yerler var fakat bir de herkesin bilmediği el değmemiş yerler var hep fotoğraf çekeceğim paylaşacağım burda tabi kızmazsa kimse
Bana bir soru yöneltecek olursanız baştan konuşalım söz konusu emarelerin pusula yönlerini varsa ölçülerini isterim bilginiz olsun :) o zaman ben kızmam ))

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Güzel olur şimdiden emeğine sağlık kardeşim kimse kızmaz daha doğrusu kimsenin buna hakı yok senden güzel görseller bekliyoruz inşallah

albayakamos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bana bir soru yöneltecek olursanız baştan konuşalım söz konusu emarelerin pusula yönlerini varsa ölçülerini isterim bilginiz olsun :) o zaman ben kızmam ))
Ben anlamam ki anlasam yardımcı olurum benim ki merak ve yeni yeni henüz öğrenmeye başlıyorum. Fakat gelip çalışmak isteyeni güvenli biriyse yani yamuk yapmayacaksa misafir ederim tek bir şartla o da şudur ki; beni de götürecek :)

albayakamos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel olur şimdiden emeğine sağlık kardeşim kimse kızmaz daha doğrusu kimsenin buna hakı yok senden güzel görseller bekliyoruz inşallah
Heyecanlandım şimdi gerçekten zaten uyuyamıyordum şimdi hiç uyuyamam sizlerle paylaşacağım elimden geldiğince siz de beni aydınlatırsınız çok güzel bir şey bu çok güzel teşekkürler

kaynak

Moderatör
Ben anlamam ki anlasam yardımcı olurum benim ki merak ve yeni yeni henüz öğrenmeye başlıyorum. Fakat gelip çalışmak isteyeni güvenli biriyse yani yamuk yapmayacaksa misafir ederim tek bir şartla o da şudur ki; beni de götürecek :)
Yahu mübarek yanına gelen adam yeri bilmiyorki? haliyle sende refakat ediceksin beraber geziceksin
Akşamları buz gibidir sizin oralar :)
Geçmişliğim vardır ayazını yedik yani :)

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Heyecanlandım şimdi gerçekten zaten uyuyamıyordum şimdi hiç uyuyamam sizlerle paylaşacağım elimden geldiğince siz de beni aydınlatırsınız çok güzel bir şey bu çok güzel teşekkürler
İnşallah kıymetli kardeşim bu arada kilise veya kilise kalıntısı varmı mekanda

albayakamos

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yahu mübarek yanına gelen adam yeri bilmiyorki? haliyle sende refakat ediceksin beraber geziceksin
Akşamları buz gibidir sizin oralar :)
Geçmişliğim vardır ayazını yedik yani :)
Bu ne ki yukarda Allah var şahidimdir sakalım terliyken çıkıp dışarı buz kütlesi kopardığımı bilirim :) böyle şeylere gelmek isteyeni gerçekten misafir ederim