Bunlar ambar mı mezar mı yada başka bir şey mi ?

albayakamos

Yeni Üye
bende ona vurgu yapıcaktım zaten cevabınızı bekledim
bu durum size gereken fikri vermiş zaten
say dediğimiz bu alanları cihaz argesi yaparsanız yerinde olur
Cihazım olsa keşke burası Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesi öyle zengin bir bölge ki neler neler var her köyde ayrı bir yerleşim ama tarihe olan saygı ne yazık ki 0 .

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Cihazım olsa keşke burası Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesi öyle zengin bir bölge ki neler neler var her köyde ayrı bir yerleşim ama tarihe olan saygı ne yazık ki 0 .
Afyon demen kafi zaten :)
Sazanımız çoktur kardeş sen sil de onlar haritadan silerler demek istediğimi anladınız.
Cihaz konusunda yardımcı olamıcam fakat sitede çubuk ile alakalı konular var hevesiniz varsa araştırabilrisiniz.

albayakamos

Yeni Üye
Afyon demen kafi zaten :)
Sazanımız çoktur kardeş sen sil de onlar haritadan silerler demek istediğimi anladınız.
Cihaz konusunda yardımcı olamıcam fakat sitede çubuk ile alakalı konular var hevesiniz varsa araştırabilrisiniz.
Neyi sileyim anlamadım haritadan neyi silerler ? Başıma bir şey mi gelir yani

albayakamos

Yeni Üye
" tarihe olan saygı ne yazık ki 0 . " lafınıza isnaten söyledim.
Anladım teşekkürler. Tespit ettiğim çok yer var geziyorum sürekli çok keyif aldığım bir şey tarihe merağım var bilhassa yaşadığım yerin tarihine. Fotoğrafları burda paylaşıp sorsam küfür yemem kimseden değil mi

kaynak

Anladım teşekkürler. Tespit ettiğim çok yer var geziyorum sürekli çok keyif aldığım bir şey tarihe merağım var bilhassa yaşadığım yerin tarihine. Fotoğrafları burda paylaşıp sorsam küfür yemem kimseden değil mi

Rica ederim.

Ne münasebet öyle bir saygısızlık olmaz burada.
Faydalı görselleri paylaşabilirsiniz.
Gerekli olan görsellerdede yorum alabilirsiniz.

deli firat

DOĞACI
Görsel bir konu aç gözümüz gönlümüz güzelik görsün

albayakamos

Yeni Üye
Görsel bir konu aç gözümüz gönlümüz güzelik görsün
Pazar gününü bunlara ayırdım tamamen sabah erkenden kalkıp çantamı alıp çıkıyorum geziye inşallah. Herkesin bildiği yerler var fakat bir de herkesin bilmediği el değmemiş yerler var hep fotoğraf çekeceğim paylaşacağım burda tabi kızmazsa kimse

kaynak

Pazar gününü bunlara ayırdım tamamen sabah erkenden kalkıp çantamı alıp çıkıyorum geziye inşallah. Herkesin bildiği yerler var fakat bir de herkesin bilmediği el değmemiş yerler var hep fotoğraf çekeceğim paylaşacağım burda tabi kızmazsa kimse
Bana bir soru yöneltecek olursanız baştan konuşalım söz konusu emarelerin pusula yönlerini varsa ölçülerini isterim bilginiz olsun :) o zaman ben kızmam ))

deli firat

DOĞACI
Güzel olur şimdiden emeğine sağlık kardeşim kimse kızmaz daha doğrusu kimsenin buna hakı yok senden güzel görseller bekliyoruz inşallah