Bunlar nedir ortalama degeri nedir ne yapmalıyım donemi nedir degerlimidir

Guven24

Member
3 parçadır onlu arkalı değerleri nedir dönemleri nedir değerli mıdır ortalama değeri nedir kataloglarda bulamadım muzeyemi goturmeliyim karşılığını alır mıyım dedemin sandığından çıktı dedemin babasının ceza alır mıyım müzede sorarlar mi nereden buldun vesaire bunlar nedir ilginiz için sağolun

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
1908 yili yazandan hicbir sorun olmaz.

Digerini bilemedim.
Bilenler gorunce bilgi verirler.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Alim satimda
Muzeye vermede.

Ayrica genel bir bilgi vereyim:
Muzeye teslim ettiginiz bir malzemede asla sorguya cekilmezsiniz. Tutanakla teslim alirlar. Nereden buldugunuzu dahi sormazlar. Maddi karsiligini istiyorum dediginiz de maddi bir karsiligi varsa gec de olsa 3 ay ile 2 sene arasinda size bir yazi gelir.

Guven24

Member
Alim satimda
Muzeye vermede.

Ayrica genel bir bilgi vereyim:
Muzeye teslim ettiginiz bir malzemede asla sorguya cekilmezsiniz. Tutanakla teslim alirlar. Nereden buldugunuzu dahi sormazlar. Maddi karsiligini istiyorum dediginiz de maddi bir karsiligi varsa gec de olsa 3 ay ile 2 sene arasinda size bir yazi gelir.
Teşekkürler maddi karşılığını kesin alabilir miyim teşekkürler diye kağıt veriyorlarmış değerinde mi alırım internette 100 100 değerinde verilir diyor ve her müze aynı parayamı alır büyük şehir küçük şehir fark edermi cayma hakkım varmıdır müzede iken vermemek gibi

Ngdl51

Editör
Teşekkürler maddi karşılığını kesin alabilir miyim teşekkürler diye kağıt veriyorlarmış değerinde mi alırım internette 100 100 değerinde verilir diyor ve her müze aynı parayamı alır büyük şehir küçük şehir fark edermi cayma hakkım varmıdır müzede iken vermemek gibi
Maddi degerleri yok hic birinin