Bunlar nedir ortalama degeri nedir ne yapmalıyım donemi nedir degerlimidir

Guven24

Member
Arkadaşlar sizlerinde yorumlarını bekliyorum teşekkürler beni ne kadar bilgilendirirseniz o kadar minnettar olurum

Guven24

Member
Kulplu olani geç ikinci gorseldeki tacli olan constantin diger sakalli kivircik sacli olan marcus aurelius
Dostum sen değerli olmadığıan tecrübelerine dayanarak %100 değersiz diyebilir misin ortalama ne olabilir değeri

Karaskal1453

Member
3 parçadır onlu arkalı değerleri nedir dönemleri nedir değerli mıdır ortalama değeri nedir kataloglarda bulamadım muzeyemi goturmeliyim karşılığını alır mıyım dedemin sandığından çıktı dedemin babasının ceza alır mıyım müzede sorarlar mi nereden buldun vesaire bunlar nedir ilginiz için sağolun
3. Sü roma

Guven24

Member
Biri bizans biri roma verdigim isimlerle arastir kendin gör fiyatlarini
Dostum araştırdığımda yüksek mebla fiyatlar görüyorum aynı tarz sikkeleri o 2 sikke tarzı kralların resmi olan sikkeler var adi olan ama aynılarına baktığımda yüksek meblada fiyatlar çıkıyor

Guven24

Member
ARKADAŞLAR LÜTFEN BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIR MISINIZ

Ngdl51

Editör
Dostum araştırdığımda yüksek mebla fiyatlar görüyorum aynı tarz sikkeleri o 2 sikke tarzı kralların resmi olan sikkeler var adi olan ama aynılarına baktığımda yüksek meblada fiyatlar çıkıyor
Ne kadar yuksek meblag cikiyor

Guven24

Member
Ne kadar yuksek meblag cikiyor
Dostum bu işte yeniyim sana zahmet bir araştırır mısın kafam çok karıştı ortalama bir fiyat çıkarsan bana seni araştırdım bilgili bir arkadaşımızsın yardımcı olur musun bana hay elin ayağın dert görmesin emi