Bunu gören bilen varmı?

edirne22

Editör
bence süs eşyası, masaya kenara köşeye konulan cinsten. biblo gibi.
güzel heykel.
alttaki işaret de yapan ustanın mührü, marka gibi....

mayhem

Co Admin
Co Admin
çok fazla açmasakta mevzuyu anladığım bu işte sadece alıcı satıcı işi değil hala alıcısını bekliyorsa devlet adamları vardır işin içinde bunu almak isteyen yeride almak isticek bu iş uzar ustaa cacık olur domates biber hayata küser bu işte Vs.. :200:

Mardin47

Yeni Üye
Bu bildiyimiz mezaponya yüresinde cok olan siyah tastan yapilmis mardin müzesinde insan sifatida var

Kristof34

DogacıyıZ
çok fazla açmasakta mevzuyu anladığım bu işte sadece alıcı satıcı işi değil hala alıcısını bekliyorsa devlet adamları vardır işin içinde bunu almak isteyen yeride almak isticek bu iş uzar ustaa cacık olur domates biber hayata küser bu işte Vs.. :200:
Ah yeri bir bilseler dediğin olur.

mayhem

Co Admin
Co Admin
usta şimdi bir kroki harita düzenlesen bölge hakkında bizide adranalin olsa aksam yatdım sandıkları gördüm bak ben senin sözüne itimat ederim hele konuyu aç biraz gözünü seviyim maviş maviş :80:

Kristof34

DogacıyıZ
usta şimdi bir kroki harita düzenlesen bölge hakkında bizide adranalin olsa aksam yatdım sandıkları gördüm bak ben senin sözüne itimat ederim hele konuyu aç biraz gözünü seviyim maviş maviş :80:
İnan bu heykeli alan adam malı kaptırdı. Daha doğrusu adamın malına çöktüler. İşin tuhafı bir şekilde bana geldi malzeme fiyat vs. konuşuldu tek şartım var dedim. Malın sahibi gelecek hakkını alacak sizde aracı olarak hakkınızı alacaksınız. Oysa ki malın sahibi zaten malı kaptırmış hiç umudu yokken bir telefon gel kardeşim paranı al. Bu şekilde olursa herşey hakka hukuka dayalı insanlar ancak ozaman birbirlerine güvenirler. Tabi mala çökenler bu teklifi beğenmediler. Bende bu arkadaşı hala bulamadım. Tek bildiğim Bursa da yaşıyor olduğu ve olurda bu fotoğrafı görürse mutlaka dönüş yapsın diye açtım bu konuyu. Kaptırdığı kartala yanmasın Eşşeğin büyüğü hala onun elinde.

aslan81

Moderatör
Moderatör
çökenler iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar büyüklerden biri olabilirmi? 1diyecektim 2 dedim

Kristof34

DogacıyıZ
çökenler iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar büyüklerden biri olabilirmi? 1diyecektim 2 dedim
Çökenler 3 büyüklerden degil kardesim. Zaten onlar çökmez hakkını verir alır, çökenler kimdir bilirmisin? Onların eksperi oldugunu söyleyip onların adıyla is yapan çapulcular.