Bunu gören bilen varmı?

ECE07

Engellendi
İnan bu heykeli alan adam malı kaptırdı. Daha doğrusu adamın malına çöktüler. İşin tuhafı bir şekilde bana geldi malzeme fiyat vs. konuşuldu tek şartım var dedim. Malın sahibi gelecek hakkını alacak sizde aracı olarak hakkınızı alacaksınız. Oysa ki malın sahibi zaten malı kaptırmış hiç umudu yokken bir telefon gel kardeşim paranı al. Bu şekilde olursa herşey hakka hukuka dayalı insanlar ancak ozaman birbirlerine güvenirler. Tabi mala çökenler bu teklifi beğenmediler. Bende bu arkadaşı hala bulamadım. Tek bildiğim Bursa da yaşıyor olduğu ve olurda bu fotoğrafı görürse mutlaka dönüş yapsın diye açtım bu konuyu. Kaptırdığı kartala yanmasın Eşşeğin büyüğü hala onun elinde.
En doğrusunu yapmışsınız, Kazanmak için her yol mübah değildir, her zaman doğru olacak, haklıdan yana olacaksın:4:

PiSaGoR

Engellendi
@Kafkaslı ustam bu malzeme kayseride bir kuyunun basından alındı. Tuzaklı kuyu. Kuyu çökerken bunu kapabilmisler. Altta kraliyet mühürü var bu sembol diyorki; yemin ederim malzeme ayaklarımın altında. Kuyunun dibinde 8 mt'de ana malzeme lakin tuzak var su tuzagı 4 sandık var altında bu yerin sahibini arıyorum çözümü bende.
Ekli dosyayı görüntüle 127093

Ekli dosyayı görüntüle 127094

bu bana kayserıden baya oldu gelelı 6 aydan fazladır
ama kımyolladı arastırmam lazım sızın ıcın bır onemı varsada ugrasmayın derım
saygılar Kristof34

edirne22

Editör
bence kuyu falan yoktur.
bu eğer roma kartalı ise (benziyor yani)
bir lejyon komutanının mezarıdır.
ayağının altındaki güvercine bakarak, muhtemelen savaş kazanmış ünlü bir komutan...
kaya mezarı, tümülüs vb. olma ihtimali daha yüksek.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kanadını kırmışlar fiyat yarı yarıya düşmüştür :157:

zaz12

Bilgili Üye
İnan bu heykeli alan adam malı kaptırdı. Daha doğrusu adamın malına çöktüler. İşin tuhafı bir şekilde bana geldi malzeme fiyat vs. konuşuldu tek şartım var dedim. Malın sahibi gelecek hakkını alacak sizde aracı olarak hakkınızı alacaksınız. Oysa ki malın sahibi zaten malı kaptırmış hiç umudu yokken bir telefon gel kardeşim paranı al. Bu şekilde olursa herşey hakka hukuka dayalı insanlar ancak ozaman birbirlerine güvenirler. Tabi mala çökenler bu teklifi beğenmediler. Bende bu arkadaşı hala bulamadım. Tek bildiğim Bursa da yaşıyor olduğu ve olurda bu fotoğrafı görürse mutlaka dönüş yapsın diye açtım bu konuyu. Kaptırdığı kartala yanmasın Eşşeğin büyüğü hala onun elinde.
nerde çökmüşler İstanbulda semt belli mi ?

iskenderking

Member
helal olsun bu işçiliği yapan ustaya bazalttan harika bir eser çıkarmış. bazalt işlenmesi en zor kaya türlerinden biri.

Tutankhamun

Yeni Üye
Abi cokmusler derken degerinin çok altinda bir fiyatami almislar yoksa hic para vermeden adamin elindenmi almislar

karadağğlı

Member
Bu kadar kıymetli olduğu düşünülen bir malzemeyi gün ışığında fazla tutmamaklazim . Ben böyle birşey bulsam 40 kat bohcaya saklardim . Bak birilerinin nazarına gelmiş kanadı kırılmış . Yazık çok üzüldüm şahsen. Umarım kanadı kırıldı diye değeri ve kıymeti hiç bir paha ve değer etmez duruma düşmemiştir . Eğer düşerse şahsen çok üzülürüm . Umarım kıymet ve değer eden emvareler kıymet ve değer bilenlerin ellerin kıymeti ve değeri artsın