Bunun maddi değeri varmıdır?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ne çeviriyorsunuz :244: Her tarafını çevirsekte oynanmış Yok benim dede sever böyle şifrelemiştir oynamıştır kendiside belki diyorsan ayrı :D

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Yok hocam aziz olsa surp olarak geçerdi
"mark,matthen" aslı yazılan bunlardan birimiydi acep? düşünerek meraken soru yönelttiydim ama kelime ceviri değilmiş,el yazması değilse "matbu" olarak ifade edildiğini öğrenmiş olduk :)
umarım doğru telafuz ettim:)

hepastios

Editör
"mark,matthen" aslı yazılan bunlardan birimiydi acep? düşünerek meraken soru yönelttiydim ama kelime ceviri değilmiş,el yazması değilse "matbu" olarak ifade edildiğini öğrenmiş olduk :)
umarım doğru telafuz ettim:)
Evet hocam matbu basılı kağıt evrak gibi anlamındadır matbu yani matbaa olarak geçer eyvallah selametle hayırlı geceler

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Gönül_Eri yeni attığım 2 fotoğrafıda çevirebilirmisin sana zahmet ?

Üstadım incil yuhanna İncili Yahya Peygamber yakup peygamber idris peygamberlere kitap içinde ayrıca konu başlığı açmış Risale adı altında. Ayrıca bir konuda yahudilere açmış değinmiş. Tüm sayfayı tek tek tercüme edip buraya yazmak ne size ne bana bişey katmaz, Bu bildiğimiz tahrif edilmiş değiştirilmiş incillerden bir nüsha. Tarihsel en geriden alarak İsa a.s kadar tüm konulara yaşanmışlıklara değinmiş.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
çözüme kavuşmuş bir konu
emeği geçen ustalarımıza selamlar