burada nasıl bir işlem yapılmalıdır...?

gokhan331

Member
Tamam kardesim yalniz kayalar cok buyuk forograf cektigimde kucuk gibi cikmis yani boyutlari buyuk bi arkadas forumda burda kriko filan dedi o dedigi malzemelerden alacagim once altini tmizlicem onunu ustteki taslar tuzak olabilirmi ustekileri dusurunce onunden cekmek cok zor olur cunki nasi yapacam tam bilmiyorm cok zaman alacak sanki

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin @gokhan331 Bu kayaların 1 tanesini bile yerinden oynatamazsın yer olarak belirtmiş arkadaşlar cihaz yada cubukla boşluk almaya bakın varsa başka resimler konunuza ekleyin yer tespitini yapmadan işlem yapmayın 50 santim 3 cepeden temizle aç ön tarafı yapıcaksan en fazla bunu yap kayalarda işaret ara şu haliyle yukardaki kayalarla uğraşma sakatlık çıkar iyi formlar.

gokhan331

Member
Sanduka mezar derken nasil yani ? Yarin gideceğim etrafini birer metre alt kisimlarini

gokhan331

Member
Aynen ettafini yarin sonra resim atarim belki girisi filan bulurum ama tuzak varmi bilmiyorum , kayalar cok buyuk sag ustte kaplumbaga var buyuk tahminimce altinda, amanapacami pek bilmiyorum sence girisi neresindedir birde bise soracam hizlica nasil sence

mayhem

Co Admin
Co Admin
kazmak yasak gokhan lütfen bu tür kelimeleri kullanmayalım az önce tamam admin kapat konumu yazıyordunya neden yazdın sence şimdi haliyle siz kazma küreğe girdiğiniz zaman benim değil sizin başınız ağrır bu tür kelimeler sıkıntı yaratır !!!

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Sayın adminim yanlış anlaşılma oldu galiba :) arkadaş nasıl daha hızlı işlem yaparız demek istedi. Değil mi gökhan?

gokhan331

Member
nasi hizli islem yaparim anlaminda dedim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamun Aleykum
Burasi acemi isi degil muhterem.
Sadece mezar degil, baska islem gerektiren yerler de var. Yilan isareti buranin yeterince tehlikeli oldugunu soyluyor zaten.
Benim tavsiyem;
Hakikaten tecrube sahibi guvendiginiz birisini ekip basi secin. Onun sozunun disina cikmayin. O gerekli prosuduru bilir ve geregini yapar. Prosudurler yerine geldikten sonra, ustteki kayalarin alinmasi o kadar kolay olmayacak. İs sizin tahminlerinizin cok otesinde agir iscilikli bir is. Ustalarimizin yorumlarina kiymet verin, tedbirsiz is yaparsaniz ya sakat kalirsiniz yada Allah cc korusun hayatiniza mal olabilir. Paylasmaktan korkmayin. Burasi biiznillah 10 kisiye de yeter, ki size 1 bilen lazim.
Once can, once tedbir, tedbir tedbir.

gokhan331

Member
Cok tesekkur ederim cok iyi hos soylemissinizde kimseye guven olmuyorki ben sadece burda paylaştım oyle bir tanıdığım da yok ve burayi birinin bulmasi cok cok zor biz bile tesadufen av yaparken bulduk dağ lik bi yer en yakin yerlesim yeri 5 km otede yani rahat calisma yapilabilecek bi yer ama iste tecrubemiz yok