Burada neler var neler. görseldir ve bilgi amaçlıdır

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Tabiki türkiyede ve son yıllarda üzerinde fazla durulan bir yer

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Gözümüz gönlümüz şenlendi
Allah razı olsun ustam emeklerine sağlık

Y@vuz

Aktif Üye
Eline emine sağlık ustam muazzam

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emeginize saglik hocam, guzel gorseller.

Dampiel

Aktif Üye
Etrafındaki maden ocaklarını da unutmayalım..

kabakburgiba

Operatör
Etrafındaki maden ocaklarını da unutmayalım..
işte bu ,ya kılıf hazır değilmi.parası ağası olan böyle işte.ağalar sürer sefayı.balıkesirde de gariban çeker cefayı diyecem ama ,adam öbür dünyaya göç ettirilmiş.ölmüş gitmiş. ne kadar basit değil mi.sık beynine kurşunu ölsün gitsin.eee dur ihtarına uymamış.yukarda ALLAH var ALLLAH.sen vermedin o garibin canını,onun aradığınıda sen koymadın.saklamadın oraya.ne yaptı.toprağı kazdı. bu kadar basit.işte böyle@dampiel kardeşim.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Dampiel...

Sevgili kardeşim burada nerelere neler yapılıyor saymaya kalksam sayfalar almaz.
Bizlere gezmenin bile yasak olduğu alanlara neler yapılıyor neler . sadece maden ocağımı. Tavuk hanesinden tut rüzgar türbinine vs vs vs kadar. Aynen sevgili
kabakburgiba ustamızın dediği gibi olan ezilen hep garibandır. Şimdi bizler şöyle dağa çıksak bizi görseler bir sürü sorgu sualden geçeriz. Lakin Ense kalın oldumu birde yardımcı olunur. Nasrettin hocanın dediği gibi ye kürküm ye. Ne yazıkki itibar kişilere değil kürke dir sevgili kardeşim. Bu sistemde kolay kolay değişmez. (((((Size kendi başımdan geçen bir şey anlatmak isterim . Bir gün bir nalbur dükkanına gittim üstüm başım tozlu dükkan sahibi benimle ilgilenmiyor bile Halbuki ben o gün en azından bin liralık alış veriş yapacağım bu esnada dükkandan içeri takım elbiseli şık bir bey girdi . Aman efendim bizim dükkan sahibini bir gör ne ilgi ne ilgi... Neyse adam şöyle bakındı bir liralık bir şey alıp çıktı. O zatı muhterem gittikten sonra nasıl oldu ise dükkan sahibi bize dönüş yaptı. Lakin benim de şarteller iyice attı. Bak kardeşim ben buradan şöyle bir alış veriş düşünüyor idim lakin bu gördüklerimden sonra vaz geçtim. Bu hemen başladı aman kusura bakma görmedik falan filan . Yok dedim bu sana bir ders olsun müşterinin iyisi kötüsü yoktur hepsi aynıdır deyip çıktım. İşte bu değişmez kural böyledir. İtibar daima kürkedir

sef_er

Operatör
dardanos, bu super görseller icin tsk ustam, kafatasi benim favorim, ulkemde olmasına hayret ettim.

Maalesef memlekette yanlış olan biziz, adam is yapmak icin bile kiralık mercedesle geziyor, herkes en pahali cep tlf aliyor, hava gösteriş imaj, ne diyelim Allah herkese gönlüne göre versin

sepetkaya

Editör
Saygıdeğer dardanos usta evet katılıyorum sana.. millet etiket meraklısı, halbuki o etiketi kaldır bir bak bakalım ne göreceksin, ama nerde insanlar arasında üstünlük yoktur, yalnızca üstünlük tak'va dadir.. bu bilinçle olmakta nasip tır.. Allahuteala bizlere nasip etsin inşallah...

Dampiel

Aktif Üye
işte bu ,ya kılıf hazır değilmi.parası ağası olan böyle işte.ağalar sürer sefayı.balıkesirde de gariban çeker cefayı diyecem ama ,adam öbür dünyaya göç ettirilmiş.ölmüş gitmiş. ne kadar basit değil mi.sık beynine kurşunu ölsün gitsin.eee dur ihtarına uymamış.yukarda ALLAH var ALLLAH.sen vermedin o garibin canını,onun aradığınıda sen koymadın.saklamadın oraya.ne yaptı.toprağı kazdı. bu kadar basit.işte böyle@dampiel kardeşim.
O vurulan arkadaş Ölmüşmü ustam?