Burada neler var neler. görseldir ve bilgi amaçlıdır

kabakburgiba

Operatör
o kürkün sahibi ki,mdi@dardanos ustam.cevabın ilk sahibi bir hayvandı diyeceksin.doğrudur. yıllarca sırtında taşıdı ama hayvanlıktan kurtulabildimi.kurtulamadı.şimdi onu taşıyanda kurtulamaz hayvanlıktan.adam olmadıktan sonra.ne geyersen gey sırtına.

kabakburgiba

Operatör
Dampiel kardeşim ölüp ölmemesi meselesi değil.benim görüşüm.sen ben değil.türk milleti olarak,ortak bi paydada buluşamıyoruz.bak bugün kaç müslüman kardeşimiz kurşunlandı,katledildi.ha orda ha burda.onu vuran kardeşimizde şimdi vicdan azabı çekiyordur.emir verildi ise bile ,ayaklarına sık be kardeşim.onunda evlatları vardır.onlarda bu vatanı bekleyecekler.yazık değilmi o balıkesirli aileye.allah rahmet eylesin.

Dampiel

Aktif Üye
Haberim yoktu Çok üzüldüm ustam. Allah rahmet eylesin kerdeşimize..

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Saygıdeğer @dardanos usta evet katılıyorum sana.. millet etiket meraklısı, halbuki o etiketi kaldır bir bak bakalım ne göreceksin, ama nerde insanlar arasında üstünlük yoktur, yalnızca üstünlük tak'va dadir.. bu bilinçle olmakta nasip tır.. Allahuteala bizlere nasip etsin inşallah...
Eyvallah sevgili kardeşim amin

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@dardanos, bu super görseller icin tsk ustam, kafatasi benim favorim, ulkemde olmasına hayret ettim.

Maalesef memlekette yanlış olan biziz, adam is yapmak icin bile kiralık mercedesle geziyor, herkes en pahali cep tlf aliyor, hava gösteriş imaj, ne diyelim Allah herkese gönlüne göre versin

Çok doğru dersin sevgili kardeşim haklısın

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
kabakburgiba....

Önce selaymun aleyküm diyor ve Çok teşekkür ediyorum ustam. Ne güzelde izah etmişsiniz sevgili ustam doğru söze ne denir.

Renix

Bilgili Üye
Sevgili kardeşim teşekkür ederim acaba bir tanemi var daha dikkatli bak.
Ancak burada kuş uçurtmazlar artık bölge sık denetim altındadır[/QUOTE] hehe yok kolay olan ı 1 tane gözüme çarptı yoksa alan zaten belli