buralar hedefimde; tavsiye varmı? ustalar

Osmanosman

Yeni Üye
Ben gozumle gordum resimden maden bakan makinayi inanmadim denedim 5 farkki resimden para olani buldum makinayla uyduda olabililecek bisey bana gore

bestami

Aktif Üye
Hocam yok foto çekeyim filan dersen olmaz gidip adım adım incelemen lazım öyle uydu filan işleri de yalan yıllarca arkeoloji okudum uyduyu ilkkez burada gördüm saçmalık resmen.

zaten geziyoruz ustam, bu resimler çok yakından çektim de, hatta konu başlığını bu şekilde attım, hedefimde burası tavsiyeleriniz ne olur diye usta arkadaşlardan yardım istedim, artık oraya gideceğim işaretli yerleri yakın çekim resimleyip ekleyeceğiz inşallah

bestami

Aktif Üye
Keskingöz Mehmet_mehmet ustalar yoldan geçerken bir kaç defa gördüm, enkısa zamanda gidip çubuklayacam yakın çekimlerde yapar paylaşırım inşallah, çok teşekkür ediyorum kolay gelsin

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 208514

X koydugum kayalik alanlarda kapak ve yerdeki x olan alanda bosluk bakabilirmisin kardesim. Uzun ok olan yerin sol tarafinda oda olabilir oda varsa muhtemel giris uzu. Okla gosterdigim yerdendir. Bu alanlarda bosluk bulamazsaniz giris kaya altindan dar gecisle olmasi muhtemel alandandir, resimlerin cogalmasi lazim.
Birde deve demissiniz deve goremedim isaretlermisiniz. Selametle kal

Efendi51

Bilgili Üye
buraları es geçme

üstteki portrenin üzerinde çizdiğim yuvarlakta iki tane taş var düzletilmiş oval, onları özellikle incele, birde yerde dizili taşlar var orayıda iyi kontrol et muhtemel giriş olabilir kolay gelsin, rast gele