buralar hedefimde; tavsiye varmı? ustalar

bestami

Aktif Üye
@toyalp ustam çok teşekkür ediyorum ilginize; bölge güzel gerçekten, inşallah kovanı bulup balını yeriz, kolay gelsin abim benim,
uçmuş Feda Turko ustalar burda devam

Son düzenleme:

bestami

Aktif Üye
arılar çiçek ve kelebeklerin dansı

ustalarım, affınıza sığınarak bir resim daha ekliyorum, ustalarımızdan burda arı va kelebek keşfedenler oldu, maaşallah çok güzeller, ama sanki yılan ve bol miktarda haçlar var, hatta birde yıldız var, tılsımlı mı burası? eğer öyleyse en çokkorktuğum şey tılsım maalesef, inşallah yoktur diyecem ama bakıyorum, tılsımın en çok yapıldığı nesneler ya da objeler, insanfigürü, haç, yıldız,yılan burda ne yapacam bilmiyorum yorumunuz nedir ustalar? @Keskingöz @uçmuş @BulursamKader25 @Melleibrahim @akyol @alaçamlı @toyalp @bozoklu @kazama @poseidon2023

RESİM ARKA SAYFAYA GEÇTİ, ALIŞAMADIK GALİBA DAHA

Son düzenleme:

bestami

Aktif Üye
arılar çiçek ve kelebeklerin dansı

arılar 2 adet, çiçek ve kelebek

mayhem

Co Admin
Co Admin
Nerde arı kelebek bazen gerçekten uçuşa geçiliyor Burda varsa bir kaç haç var onlarında parası belkide durmuyor . yakından araştırılmadan olmayan balı ağıza çalmayalım sonu hayelden öte gitmez kandırmayalım kendimizi .

Monarch

Member
Nerde arı kelebek bazen gerçekten uçuşa geçiliyor Burda varsa bir kaç haç var onlarında parası belkide durmuyor . yakından araştırılmadan olmayan balı ağıza çalmayalım sonu hayelden öte gitmez kandırmayalım kendimizi .
Aynen sonunda kadar katılıyorum üstad. Konuya hergün yeni bi figür simge dahil ediliyor.Konu sahibi alınmasın ama bu konu artık kabak tadı vermeye başladı.

bestami

Aktif Üye
mayhem Monarch ustalar özür dilerim iki sayfa geride arılar ve çiçekleri çizdim, kelebek denilen yerde de resmi büyütüp bakarsanız kelebek var ustalar, kandırırsak kendimizi kandırırız, ustalar kimse kimseyi kandırmıyor, toyalp ustam dedi orda kelebek var diye de, yine Keskingöz ustam yorum yapmış sitenizde, başka bir konuya ari varsa kelebek de vardır diye? Burda yeniyiz dedik akşama kadar bütün yorumlara bakıyom,bir şeyler öğrenmeye çalışıyom, şevkimizi kırmağın , kızmayalım lütfen varsa var yoksa yok yazın yeterli değil mi? Hepinize saygılıym, yardımlarınız için de çok teşekkür ediyorum
İnşallah hayırlısı olsun kardeşlerim

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
bestami dostum bence bu durum içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı mayhem ustamızında dediği gibi olmayan balı ağıza çalmayalım arı dediniz arı hakkında bilgisi olan ustalarımız bilgilerini paylaştı bu bilgiler farklı olabilir ama buradaki amaç sizi çözüme götürmekse bence tekrardan net ve çözünürlüklü bir makina ile yeni fotolar paylaşın varsayımlarla yola devam etmeyelim

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@mayhem @Monarch ustalar özür dilerim iki sayfa geride arılar ve çiçekleri çizdim, kelebek denilen yerde de resmi büyütüp bakarsanız kelebek var ustalar, kandırırsak kendimizi kandırırız, ustalar kimse kimseyi kandırmıyor, @toyalp ustam dedi orda kelebek var diye de, yine @Keskingöz ustam yorum yapmış sitenizde, başka bir konuya ari varsa kelebek de vardır diye? Burda yeniyiz dedik akşama kadar bütün yorumlara bakıyom,bir şeyler öğrenmeye çalışıyom, şevkimizi kırmağın , kızmayalım lütfen varsa var yoksa yok yazın yeterli değil mi? Hepinize saygılıym, yardımlarınız için de çok teşekkür ediyorum
İnşallah hayırlısı olsun kardeşlerim
düzeltme yapalım. Kelebek değildir Arıdır o herkes kelebeğe benzetir demişimdir. Bunu da aldığım kitabın sayfa sayısına kadar ilgili konuda belirttim diye hatırlıyorum.
Gelelim senin konuna, ben görmediğim nesne obje figür hakkında yorum yapmam. Fotoğraflarınız net değil. Etiketlemişsiniz teşekkür ederim ama net olmadığı için sizi aldatacak Umut verecek bir yorum yapamam.
Bu konunuzda 2. Sayfada keskin hatları dahil belli olan çizimi işaretleyip ekledim.
çiçeğe benzeyen bir şeyler var sizin belirttiğiniz yerde ama siz yönlendirdiğiniz için öyle görüyor da olabiliriz.

Fotoğraflamayı daha yakından alırsanız yorum gelir.

tılsımdan bahsetmişsiniz, yıldız’ın çeşitleri vardır her yıldız tılsım sembolü değildir. Ben yıldızı da görmedim henüz.

Genel olarak böyle zengin yerlerde tılsım olur mu?
bir çoğunda vardır maalesef :(

bestami

Aktif Üye
akyol Keskingöz ustalarım teşekkürler ilginize , anladım, yeni ekleyeceğim şeyler olursa paylaşım yapayım inşallah hayırlı işler herkese