Burası yığma toprak mı sizce

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaf ustamizin cizdigi resmin yandan bakilinca daha net gozukuyor. Yigma toorak olan alanlarda ancak bosluk bakarak bir bilgiye sahip olabilirsiniz kardesim. Bolgedeki supheli butun yerleri resimlerseniz ustalarimizdan bilgi alabilirsiniz. Acilan yer kesin burayla alakalidir demiyorum donem soygunuda yemis olabilir. Buranin mezari daha gorkemli olmali. Tumulus desiginiz yerin resi.lerinude ekleyebilirmisiniz. Birde resimdeki kayada odayi veren isaret gozukuyor bir cubuk ustasi bulabilirseniz odayi yakalayacaginizi umuyorum. Selametle kal kardesim.

Niyo

Aktif Üye
Hangisi o abi bana resmi işaretleyip atabilirmisin nerede odayı gösteriyor ne işareti var abi

Niyo

Aktif Üye
O tümülüs olan yerinde çekerim abi resimlerini ve o açık üç odadan başka kapalı oda varmıdır ve nerelerinde olabilir dün gece bı ustamiz bir yer işaretledi bak buraya diye gidince bakacağım senin dediğin yer neresi abi kayada oda işareti nerede abi işaretleyip atarsan sevinirim abi sağolasin şimdiden

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Dostum şu odanın içindeki kare yere bir tokmak vur. Boşluk sesi alabilecek misin... Tok bir ses olacak. Birkaç kez dene. Farklı yerlere vur sonra yine oraya vur. Sesleri karşılaştır.

Burası büyük ihtimalle döneminde soyguna uğradı ve kapatıldı. Şimdi de siz açtınız ve boş çıktı. İlk izlenim bu. Yine de altlarda ve yanlarda oda arayın. Dikkatli olun üzerinize yıkılmasın.

Sevgiler.

Son düzenleme:

Niyo

Aktif Üye
Abi ama duvarlarda açılmış bir yer yok ve hiç bir acilmisa dair bir şey yok

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Abi ama duvarlarda açılmış bir yer yok ve hiç bir acilmisa dair bir şey yok
Ustam o kare kırık. Ellenmiş. Ayrıca odaların zaten başlı başına açılmış. Dahan nasıl bir açılma söz konusu olabilir. Birbirine bağlı mıydı bu odalar?

Sevgiler.

Son düzenleme:

Niyo

Aktif Üye
Nasıl çok tehlikeli abi ne olabilir tehlike olarak abi ama sanki içerisi odalara giriş açık yapılmış gbi evet odalardan birbirine geçiş var ama hiç ellenme kasılma kırılma yok ve blok kesintisi var abi evet o kesintinin orayı mı kiriyim yani neresi o isaretledigin yer altı yumuşak toprak ve kazmaya calissan kasilmaz çünkü anca eğilip geçiyorsun oradan

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Nasıl çok tehlikeli abi ne olabilir tehlike olarak abi ama sanki içerisi odalara giriş açık yapılmış gbi evet odalardan birbirine geçiş var ama hiç ellenme kasılma kırılma yok ve blok kesintisi var abi evet o kesintinin orayı mı kiriyim yani neresi o isaretledigin yer altı yumuşak toprak ve kazmaya calissan kasilmaz çünkü anca eğilip geçiyorsun oradan
İşte bu kadar dar olduğu için tehlikeli. Bizde her şeyden önce üyelerimizin güvenliği gelir. İşlem yapmak istediğin bir yerde çalışırsın bir taşı kaldırırsın üstteki taşların hepsi üzerine yığılır. Öylece kalırsın. Örnek çok. Aman dikkat.

ÃœZERÄ°NE KAYA DÃœÅ￾TÃœ: Define sevdası ölüm getirdi

Define ararken bacağına kaya parçası düştü - Kastamonu - Ülke.com.tr

Dinamit patladı, 2 defineci öldü - Son Dakika Güncel Haberler

Ekli dosyayı görüntüle 152371

Ekli dosyayı görüntüle 152372

Niyo

Aktif Üye
Ama yukarısı sanki sabit gbi duruyor abi veya nasıl bir çalışma yapılabilir orada daha sağlıklı olarak

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ama yukarısı sanki sabit gbi duruyor abi veya nasıl bir çalışma yapılabilir orada daha sağlıklı olarak
Sabit gibi duracak zaten ustam. Ben senşn iyiliğin için diyorum. Seni vazgeçirme gibi bir niyetim yok ama canını tehlikeye atacağını bilsem vazgeçirmeye çalılırım. Alana hakim olan sensin ustam. Senşn bizden daha iyi bilmen lazım çünkü gözle görüyorsun. Fotoğraflarda odaları bütün olarak göremiyoruz ki bir şey söyleyelim. Ne diyeyim bilemedim. Önlem almadan işlem yapmayasın.

Sevgiler.

Niyo

Aktif Üye
Allah razı olsun abi sağolasin biliyorum elbette iyi niyetini abi sağolasin bende fazla anlamıyorum daha fazla bilgili değilim değilim aslında içinin komple video su var ama buraya atamıyorum olmadı çok denedim oraya bu halde iken çubukla veya ses kontrol ederek mı baksam daha bı emin olmak için abi sen olsan ne yapardin