Burası yığma toprak mı sizce

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Allah razı olsun abi sağolasin biliyorum elbette iyi niyetini abi sağolasin bende fazla anlamıyorum daha fazla bilgili değilim değilim aslında içinin komple video su var ama buraya atamıyorum olmadı çok denedim oraya bu halde iken çubukla veya ses kontrol ederek mı baksam daha bı emin olmak için abi sen olsan ne yapardin
Ustam ben olsam daha önce insan elinin deydiği yere dokunmazdım. Kendim açardım. Sen de zaten kendin açıtığını söylüyorsun. Ama ben yine söyleyeyim. Böyle bir yerin boş olmaması gerekiyordu. İçerde çok fazla toprak var. O toprağın altında ne olduğunu bilmeden konuşuyoruz şu an. Kemik bile görmedin mi hiç?

Ben olsam böyle bir durumda önce her karışı fotoğraflardım. Sonra çok ama çok dikkatli bir şekilde o toprağı temizlerdim. Sonra bir daha fotoğraflardım ve siteye yeni konu açardım. İnan ki harfiyen böyle yapardım.

Sevgiler.

Niyo

Aktif Üye
Abi toprak çok bir metre indik daha da gidiyor ve metre kare olarak bı uzunluğu 10 metre genişliği 3 metre vardır abi ve evet biz açtık işlem yaparken çok kemik çıktı kaburga kemiği hep kafa tası çıkmadı ama ve küçük küçük demir çubuklar felan çıktı bı tarafı delikli bisi çıktı yeşil cam şişe kırığı çıktı yani çıkıyor birşeyler küp parçaları çıkıyor ama hiç işlem görmemiş yani toprak dümdüz hiç esinti yok

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Abi toprak çok bir metre indik daha da gidiyor ve metre kare olarak bı uzunluğu 10 metre genişliği 3 metre vardır abi ve evet biz açtık işlem yaparken çok kemik çıktı kaburga kemiği hep kafa tası çıkmadı ama ve küçük küçük demir çubuklar felan çıktı bı tarafı delikli bisi çıktı yeşil cam şişe kırığı çıktı yani çıkıyor birşeyler küp parçaları çıkıyor ama hiç işlem görmemiş yani toprak dümdüz hiç esinti yok
E işte boş çıkmamış demek ki... Şu durumda malzemelerin toprağın altında. Dikkatlice temizlemende fayda var ustam. Benden bu kadar. Sıra sende. :)

Sevgiler.

Niyo

Aktif Üye
Kömür çıkıyor oda normal mı abi ve küp kırığı küp sapı bunlar normal mı abi yani orayı iyice temizlemek gerek dimi veya nasıl bir cihazla bakmak gerek abi

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kömür çıkıyor oda normal mı abi ve küp kırığı küp sapı bunlar normal mı abi yani orayı iyice temizlemek gerek dimi veya nasıl bir cihazla bakmak gerek abi
Kurbanın olayım bana abi deme. Kesin benden büyüksündür sen ustam. Utanırım. Lütfen.

Sen toprağı iyice temizle. Temizlik sırasında bir arkadaş toprağı elekten geçirsin. Malzemeler toprakla gitmesin. Dediklerine göre doğru yoldasın. Cihaza ihtiyacın kalmamış. Odadasın ve aradığın orada. Daha ne olsun. :) Şansına ne çıkarsa artık, şükredeceksin. İşiniz bittikten sonra kemiklere saygıda kusur etmeyin ve yeniden gömün. Başarılar dilerim. Bahtın açık olsun.

Sevgiler.

Niyo

Aktif Üye
Eyv ustam Allah razı olsun dediğin gibi yapicam ve gene buraya yazicam hayırlı geceler sağol bilgilerin için teşekkür ederim

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Eyv ustam Allah razı olsun dediğin gibi yapicam ve gene buraya yazicam hayırlı geceler sağol bilgilerin için teşekkür ederim
Önce can güvenliği lütfen. Sonucu merakla bekliyoruz site olarak. Ben teşekkür ederim. Sevgiler.