Burda ne olabilir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İş dönüyor dolaşıyor;
Ya cihazla boşluk tespiti yada çubukla boşluk tespitine.
Bu ikisinden birisi olmayınca iş yürümüyor.

Kaya yapısından kaynaklanan güzellikler var.
Lakin yine de kesinlikle elden geçmesi gereken yerler.

Kolay Gelsin.

Şirvan

Operatör
Burada kayanin üstumde boşluk bakacaksıniz üstunde ziplayın boşluk sesi gelir

Bahhalebah

Aktif Üye
Kim sildi?

Selam adminlerim dün bir konu paylaşımım olmuştu kusura bakmayın lütfen sizlere kaba gibi gele bilir fakat gerçek bu ( kafasımı?) Kelimesi sizlerin beyninde nasıl bir müstehcenlik oluşturuyor acaba paylaşımı silen adminim yoksa sadece belden aşağı bir düşünce kavraminami sahip hala anlaya bilmiş deyilim bu site bir sosyal paylaşım ve bilgi alma sitesidir konu başlığı kafasımı kıçtarafımı kol gibi bacak gibi göğüs gibi daha bir çok söze ve kelimeye benzeye bilir bunlar paylaşım yerlerine göre müstehcenlik kazanır paylaşmış olduğum foto insan motifine benzediği için giriş kafasımı diye başlık yazıcakken kafamın dalgınlığıyla kafasımı? Dan sonra direk konuya devam etmişim olabilir insanlar hata yaparlar ve bilgili insanlarda hataları silme yerine hatalı insana söylerki hatasını düzeltir ve birdaha daha dikkatli olur sonra Mademki bu kadar adiliz diğer arkadaşlarında durumlarına saygılıysak benim sosyal haklarıma neden saygı duymadınız sayın admin bundan önceki bir paylaşımımdaki bir fotoyu neden google fotoğraflara yüklerken benden izin almadınız ve bana neden saygılı olmadınız bu kadar adil siniz mademki bakın bu sitede görünmesi ayrı google fotoğraflarda çıkması ayrı hemde bütün yorumlarıyla sadece bir fotoda deyil yani adil davranıcaksak herşeyde adil olalım lütfen bilgi veriyorsak hatalardada bilgi verelimki tecrübemiz artsın konunuz şu sebebden silinmiştir diye bilirdiniz bende öğrenirdimki ha böyle şeyler yasak yada siliniyor deyip daha seviyeli paylaşımlar yapardım şimdiye kadarki yorumlarınız ve ilgileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder saygılar sunarım.

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
sanırsam sitede bayan üylerede var yönetim bunun için hassas davranmış olabilir, lakin konu silinmek yerine başlık değiştirilebilir kırgınlık ve tartışma söz konusu olmasın diye size bilgi verilebilirdi.

Son düzenleme:

ÖMER HATTAB

Editör
Konunuzu kim sildi niye sildi açıkçası şahsen benim bilgim yok
lakin bazı işaretleri ifade etmenin birçok yolu vardır
evet müstehcen işaretlerde yapılıyor bu insanları rahatsız etmeyecek şekildede ifade ediliyor
sizin yazdıklarınızdan ne olabileceğini az çok tahmin ediyorum
ustam burası sadece 18+erkeklere has bir forum olsaydı sorun olmaya bilirdi lakin
her türlü üye mevcut bayanı yaşlısı her sınıftan insan var
hal böyle olunca ifadelerimize takdir edersinizki biraz daha dikkat etmemiz gerek
bununla birlikte sizin bilgilendirilmenize tamamen katılıyorum.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Aleykum selam,
1- uslubunuz hiç hoş değil.
2- bazen sitede veri kaybı olabiliyor bundan site yönetiminin de haberi olmayabiliyor.
3- google, site içeriğindeki farklı resim ve diğer içeriği otomatik olarak çekiyor kimse kimsenin fotoğrafını özellikle alıp google resimlere yüklemiyor ki bu forumun böyle bir reklama ihtiyacı yok.
4- burası bir paylaşım sitesi lakin 18+ sitelerle karıştırmanın da bir mantığı yok sonuçta biz burada bazen evimizin içinde siteyi açık bırakıp başka işlerle de uğraşıyoruz ve haliyle çoluk çocuğumuz siteyi görüyor.
5- Kafanız dalgınmış yanlışlık olmuş bir hata kusur işlemişsiniz arkadaşlar da bunun üstünü örtmüş olabilir ki müslüman müslümanın ayıbı örtmeli bundan gocunmaktansa teşekkür etmeli insan.
6- Burada bir işlem yapılmışsa bu konuda adaletten kesinlikle şüpheniz olmasın yönetim gerekenden ne azını ne de fazlasını yapmamıştır gerekeni yapmıştır.
7- Forumun kurallarını üye olurken okumadıysanız bu sizin eksikliğiniz yönetimin değil.
Yani arkadaşım böyle direk ceza alanına girip kendini yere atıp hakem neden penaltı vermedin demek ve hakemi yerden yere vurmak hoş değil. Sonra ikinci sarı karttan kırmızı kart görürsen şahsen ben de üzülürüm. Ben yine de uyarayım dedim asıl astar ortaya çıkmadan bu derece eleştiri yapman hoş değil.

Konuya gelelim bence gayet doğal görünüyor. Define ile ilgili herhangi bir iz emare göremedim. Selametle

Bahhalebah

Aktif Üye
toyalp tşkr ederim hocam amacım kimseyi aşağılamak yada hakaret etmek deyil buradaki insanlara saygım olmasa burada bulunmam her bir adminin her bir yorumcunun bilgisine yorumuna saygı duydum gerçek hayattada böyleyim dir kimseyi küçümsemem daima öğrenmeye ve doğru yu yapmaya çalışırım yanlış anlaşıldıysam tekrardan Özür dilerim ben düzeltemiyorum yazılan ları abes bir sözüm varsa siz silin lütfen amacım o admini kırmak amaçlı deyil bilgi almak öğrenmek amaçlıdır bende biliyorum bu sitenin büyük küçük erkek bayan her kesimden kütleye hitap ettiğini önce başlık ismi deyisip sonrada silinmesi enterrsan geldi bana neyse amacımız kimseyi kırmak yada üzmek deyil bir aile gibi bilgi alış verisinde bulunmaktir söylediğim gibi birilerine rahatsızlık vericeksin silin lütfen konuyu tşklr saygılar hocam

Koray Kor

Admin
Administrator
Merhaba,
Konu başlığınız tam olarak neydi ?

Bahhalebah

Aktif Üye
ÖMER HATTAB hocam resimleri dün yüklemiştim kafa gibi olan yerin önünde ve tam üstünde 1/1 boşluk veriyor sadece alimiyumla boşluk tespiti yapıyorum aradığım madene sinyal veriyor her madene tepki vermiyor doğal bir yapraklaşma gibi duruyor tam emin olmak için paylaşmıştım öğleden sonra yeni bir konuyla yüklemeye çalısacağım fotolar tşkr ederim ellerinize sağlık

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arasıra hatalar iyidir, yeter ki kasıt olmasın.
Başlığı hakikaten çok dikkat çekici seçmişin be ustam kahkaha

Genelde hep başlıkları ve içerikdeki kelimeleri düzeltiriz.

Hiç silmedik, amma ramazan-oruç mahmurluğu ile sehven silinmiş de olur.

Sorun değil yiğitler, Allah cc uçak kazası vermesin. Herşey hal olur inşallah.