Burda oda mezarımı var yoksa mezarlık işareti mi yardımcı olursanız sevinirim

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Etrafında yerleşim yeri var yaşlı ağaç var onlarca kuyu var yeniyim biraz yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
İşte onu anlamak için resimlerin yetersiz oldugu anlattım , gördüğün oyuklar kadar mezar olabilir mi orda ?Şato gibi duruyor .O yüzden dedim her açıdan görsek güzel bi görsel olur bizim için .Yorum yapanda daha sağlıklı düşüncelerini aktarır .Bilgi yetersiz .

kazama

Daha geniş görmek gerekir burasını bu resme göre sıvalı yer kapak olabilir orda.Yüksekten resim çekin burasını Dıron gibi .Resmin yetersiz olduğunu anlıyorsunuz değilmi .Orda canlı bile zar zor görülür ağaçlar sarmış yerleşim yeri gibi burası Diğer resimdeki mesafesi nedir .Yorumlar ona göre sağlam olur . Resimleme işi önemli .Pcden açınca 50 tane resim 10 dk bir süre sürer en fazla bende öyle yani. Gören ordaymış gibi görsün sizinle geziyor bir ekip arkadaşı gibi .

kazama

Burda torak dolgu sonradan doldurulmuş arada sıkıştırmak için kafaları görünen kayalar var dahada vardır toprağın altında. Resimde öyle duruyor gibi .
Yakınlaştırdım azda .

kazama

Burası bütünce bir dayama olabilir mi Önü azda toprak dolu öyle durmuyormu .Buraların içerisi, olmalı açılmış yerler var mı etrafta mağara delik oyuk ?